İSTİŞARE VE DAYANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

İSTİŞARE VE DAYANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

P1030330

Çağlayan’daki merkezimizde yapılan “mevcut iktidarın niteliği” konulu “istişare ve dayanışma” toplantısı, bir nevi geçen haftaki toplantının devamı gibiydi. Sayın Ali Osman Zor’un açılış konuşmasıyla başlayan toplantı yaklaşık iki saat sürdü. Ali Osman Zor açılış konuşmasında mevcut iktidarın niteliğinin ne olduğu ve bizim için bu yapının ne ifade ettiğini söyleyerek “bu hükümet bizim dostumuz mu?” diye sorarak, bütün İbdacıların bu soruya cevap vermesi gerektiğini ifade etti. Gündemin bu başlık altında değerlendirildiği toplantıya İstanbul dışından gönüldaşların katılımı haricinde misafirlerin de katılımı dikkat çekiciydi. Yarın doğum günü kutlanacak olan Şehit Saddam Hüseyin’in torunu Mesut Torun ve Türkistan Dayanışma Derneği Üyesi Muhammed Kutup bu misafirlerden bazılarıydı.

P1030295

Ayrıca 15 yıldır cezaevinde yatan ve geçen hafta özgürlüğüne kavuşan Gönüldaş Yahya Yıldırım bu haftaki toplantının şeref konuğuydu.

İktidar çevresinde farklı meselelerin ele alındığı toplantı bir dizi alınan kararların eşliğinde, Sayın Ali Osman Zor’un kapanış konuşmasıyla sona erdi.

“İstişare ve Dayanışma” toplantısının video görüntülerini ilerleyen saatlerde sitemizde bölüm bölüm izleyebilirsiniz.istişare 1

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: