9 MAYIS BOLU ÇAĞRISI

Genel Yayın Yönetmenimiz Sn. Ali Osman Zor, Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun 9 Mayıs 2013 de “maddi manevi istikametinizi bugüne göre tayin edin” Sözüne istinaden yaptığı çağrıda “Kumandan Özal Ailesini kitapların da tasvir eder… Bugün ise o aile portresi kime benziyor diye sorduğumuz da tabiki mevcut iktidara denk geliyor… O zaman bize sorarlar:” Sen “Kumandan’ın çizdiği potre üzerinden bugüne “Neden siyasetini yürütmedin,” “Neden üretmedin,” “Üreten varsa üretenin önünü niye kestin” sorularının sorulması gerektiğini ve AKP nin doğru yerde konumlandırılması gerektiğini” belirterek artık “doksanların dili” niye kullanılmıyor? “yoksa İslam hakim’mi oldu?” diye sordu.

Zor, “Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun çıkışıyla alakalı Yeni Nizam ve Aylık dergisinde hatırlatmıştık  Biz hala bu noktadayız ve hareketlerimiz bu hedef doğrultusundadır.” dedi

Zor Bütün gönüldaşlar doksanların ruhuyla 9 Mayıs da Bol Cezaevi önünde unutulmuş ibdacılığı tekrar göstereceğiz. Bütün gönüldaşları 9 Mayıs da Bolu Cezaevi’nin önüne bekliyoruz. Mirzabeyoğlu’nu hemen şimdi istiyoruz…” Diyerek tüm gönüldaşlara çağrıda bulundu.

 

Ali Osman Zor un O Konuşması

9 MAYIS BOLU ÇAĞRISI paylaşan: adimlardergisi

 

ADIMLAR Dergisi

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: