Babamın Katillerinin Burada Ne İşi Var!

Babamın Katillerinin Burada Ne İşi Var!

Başbakan 15-16 Yaşlarında Bir Kız Çocuğunu Yumrukladı

Tayyip’in Dövdüğü Genç Kız: Babamın Katillerinin burada ne işi var!

Başbakan Erdoğan’ın dün Soma’da yaşanan ve Türkiye tarihinin en büyük maden faciasında kibrini en üst seviyeye çıkartarak sarfettiği sözler hem ilçede, hem de tüm Türkiye’de öfke patlamasına yol açtı. Erdoğan bizzat kendisinin sebeb olduğu facia için “bu işlerin kaderinde var” sözünü sarfetmişti. Bu sözler üzerine İlçe halkının Tekbirler getirerek yuhalamasına maruz kalan Erdoğan 1500 kişilik korumasıyla halka laf atmaya, insanların üzerine yürümeye ve gencecik bir kızı yumruklamaya başladı.

İşte dün son Soma’da yaşananlar!

BAŞBAKAN’ın 15-16 YAŞLARINDA BİR KIZ ÇOCUĞUNU YUMRUKLADIĞI OLAYA ŞAHİT OLAN G.K. ADLI KADIN, YAŞANILANLARI ŞU ŞEKİLDE ANLATTI:

“Yeşil Portakal adlı marketin önündeydik babamla. Başbakana yoğun bir tepki vardı. Korumalar, polisler o arbedede, protesto sırasında bizim bulunduğumuz yere doğru yöneldiler. Başbakan da ortalarındaydı. Biz bunun üzerine babamla ve aynı işyerinde çalıştığımız ablayla marketin içine girdik. Başbakan manav reyonun olduğu yere geldiğinde genç bir kız, 15-16 yaşlarında, “babamın katilinin burada işi ne” diye bağırdı. Bunun üzerine Başbakanın kızın başını koltuğunun altına alarak yumruklarıyla defalarca vurduğunu gördüm. Kız “yapma abi” diyordu. Ben böyle bir şey görmedim. Dehşet içinde kaldım. Bir Başbakan nasıl böyle bir şey yapabilir, bu neyin kini… O gün ve tüm gece bu gördüklerimin şokunu atlatamadım. Bu olaylar olurken babam da yanımdaydı. Size bunu anlatırken hâlâ titriyorum ve çok korkuyorum. Nişanlımın, benim başıma bir şeyler gelmesinden korkuyorum”.

http://www.evrensel.net/haber/84329/erdogan-somada-genc-kadini-yumrukladi.html#.U3StR9J_s6l

*** ***

Başbakan Erdoğan Soma’da çok büyük tepkilerle karşılandı. Erdoğan Soma’daki protestolar sırasında kadın olduğu iddia edilen bir vatandaşı yumrukladı. Başbakan’ın danışmanı ise yere düşmüş bir madenci yakınını tekmeledi.

musavir-650

Erdoğan’ın Soma’daki protesto görüntülerinde çarpıcı detaylar dikkat çekti. Erdoğan’ın etrafında etten duvar ören güvenliğe rağmen, bir vatandaş Başbakan Erdoğan’ın yüzüne, “Katil köpekler, katil” diye haykırdı.

Erdoğan’la birlikte Soma’ya giden Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ise, Soma halkı “hükümet istifa, başbakan istifa” sloganları atarken, fotoğraf çektirmesi dikkat çekiyor.

 ADIMLAR HABER YORUM

Başbakan’ın vatandaşı yumrukladı an paylaşan: gercekgundemcom

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: