Tayyip Erdoğan’ın Polislerinden Esnafa Dayak!

Tayyip Erdoğan’ın Polislerinden Esnafa Dayak!

Tayyip Erdoğan’ın polisleri terör estirmeye devam ediyor. İstanbul’da zabıta ve polis ekiplerinin seyyar satıcılara yönelik operasyonu sırasında çevik kuvvet polisleri, Erol Polan isimli esnafa meydan dayağı attı.

Dayak, saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Erol Polan seyyar satıcı operasyonu sırasında polise “ne oluyor” diye sorduğunu bunun üzerine dayak yediğini söyledi.

Sokakta başlayan dayağın esnafın dükkânı içinde de devam ettiği görüldü.

İddiaya göre, zabıta ekiplerinin seyyar satıcılara yönelik operasyonuna çevik kuvvet polisleri de destek verdi. Operasyon sırasında seyyar satıcılarla zabıta ve polisler arasında yaşanan tartışmayı, zabıtaların sivil kıyafetli olması nedeniyle anlayamayan esnaf, yatıştırmak için dahil oldu. Dahil olan esnafı polisler döverken, polis şiddetinden korunmak için esnafın “155 Polis İmdat” telefonunu aradığı öne sürüldü.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu görüntülerin tepki çekmesi üzerine twitter hesabından dayakçı polisin açığa alındığını açıkladı.

Tepki çekmese ve kameralara yansımasa hiçbir şey olmamış gibi devam edeceklerdi. Bunlar o kadar azdı ki, her türlü işkenceyi ve darbı aleni yapıyorlar. Tabii bunun sonucu olarak da suçüstü yakalanıyorlar.

Tayyip’in polislerinin psikolojisi çok bozuk; herkes dikkatli olsun. Özellikle de Tayyipçi olmayan polisler…

Polisler esnafı evire çevire dövdü paylaşan: cumhuriyet

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: