Üstad’ı Anma Ve Miraç Kandili Adımlar Maraş’ta Tek Programda Birleşti

Üstad’ı Anma Ve Miraç Kandili Adımlar Maraş’ta Tek Programda Birleşti

Adımlar Maraş olarak bu haftaki toplantımızı Üstad’ın vefatı ve Miraç Kandili vesilesiyle Cumartesi’nden Pazar’a aldık.

Üstad’ı anmanın mücadele ile olacağı ve zaten mücadelemizin de Üstad’ı yaşamak ve yaşatmak gayeli olması hasebiyle, Adımlar Maraş olarak aktüel meseleleri değerlendirdik. Özellikle 9 Mayıs günü Bolu F Tipi Cezaevi önünde gerçekleşen eylemin ifade ettiği mânâ üzerinde duruldu. Özellikle işbirlikçi ve İslâm düşmanı rejimin polisine karşı alınması gereken tavır çerçevesinde 9 Mayıs’taki eylemin haklılığı ve doğruluğu bir kez daha vurgulandı.

Yine Maraş’ta yapılması gereken faaliyetlerle ilgili olarak, tesir ve propaganda sahamızı genişletmeye dair ne gibi yeni atılımlar yapılabilir, eksikliklerimizin tamamlanmasına dair ne gibi faaliyetler geliştirebileceğimiz üzerinde istişarede bulunuldu.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden toplantıda alınan kararları inşallah en kısa zamanda hayata geçirdikçe sizlerle paylaşacağız.

Adımlar Maraş olarak, duayı icrada arama şuuruyla, Miraç Kandili’ni ihya ve Üstad’ı anma toplantımızda aldığımız bu icraya dair kararlarla, fiilî bir duanın niyetini izhar etmiş bulunuyoruz. İnşallah Allah bereketini verecek, zafer kapılarını açacak ve İslâm ihtilâl ve inkılâbını gerçekleştirmenin madde ve mânâ şartlarına bizleri, tüm gönüldaşlarımızı erdirecektir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: