GERİ ADIM YOK!

GERİ ADIM YOK!

Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU ve Genel Yayın Yönetmenimiz Ali Osman ZOR ile birlikte birçok gönüldaşımızın, 28 Şubat sürecinde öldürülmek istendiği ve Jandarma’nın Metris Cezaevi’ne ağır silahlarla saldırarak gerçekleştirdiği Noel Baba Operasyonu davasında, bu gün itibariyle bir hukuk faciasına daha şahit olduk.

Bundan 8 ay önce, jandarma operasyonunun cezaevine sızdırılan muhbirler vasıtasıyla, 28 Şubat darbecileri tarafından planlandığı iddialarını dikkate alarak, verilen cezaların infazını durduran mahkeme, daha önce kabul ettiği gerekçeleri incelemeye bile gerek görmeden, doğrudan jandarma beyanlarını esas alarak cezaların infazına hükmetti.

“28 Şubat darbesinin hesabını soracağız” diye meydanlarda kükreyen iktidar partisi AKP’nin, aslında 28 Şubat darbesi ile değil, doğrudan doğruya Müslümanlar  ve hassaten İBDA ve İBDA bağlıları ile mücadele ettiği, tarihin sayfalarına bir kez daha kaydedildi.

Salih MİRZABEYOĞLU, Ali Osman ZOR ve Metris’te 28 Şubat darbecilerine karşı destan yazan gönüldaşlarımıza oynanan bu oyunu asla unutmayacağız! Ve hiçbir şartta geri ADIM atmayacağız! Yükseğe, daha yükseğe, en yükseğe dikilecek bu bayrak!

 

ADIMLAR KADROSU

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: