İstişare Toplantısı Yapıldı

İstişare Toplantısı Yapıldı

İSTİŞARE TOPLANTISI

Çağlayan’daki merkezimizde yapılan İstişare Toplantısı’nın bu haftaki bölümü kameralara kapalı yapıldı.

Değişik parti ve gruplara bağlı insanların da yoğun katılımıyla yapılan İstişare Toplantısı’nda;

25 Ocak Noel Baba Operasyonu Davası’nın yeniden yargılanmasının reddedilmesi mevzuunda katılımcıların fikirleri alınarak, buna karşı yapılması gerekenler tartışıldı.

Muhalefetin nasıl yapılması gerektiği hususunda görüş alış verişinin yapıldığı toplantıda, “Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun cezaevinde olması asla gözden kaçırılmamalıdır” ölçüsüyle hareket edilmesi gerektiği bildirildi.

Söze değil, fiile bakılması gerektiği hususunda görüş bildiren katılımcılar, bu minvalde mevcut iktidarın takip edilmesi gerektiğini bildirdiler.

Gezi Olayları’nın yıldönümünde yapılması gerekenler hususunda gönüldaşlarımızın fikirleri alındı.

Sıcak tartışmaların yaşandığı toplantıda, özellikle hanım gönüldaşların katılımı ve konuşmaları dikkat çekti.

Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da mücadeleye, sonuna kadar katılımcı olacaklarını vurgulayan hanım gönüldaşlar, “yapılan tenkitlerin gönüldaşlık ruhuna uygun olması gerektiği”ni söyleyerek “aynı şeylere biz riayet ediyoruz, başkalarından da bunu bekliyoruz. Bunun herkes için geçerli olduğunu” vurguladılar.

Yaklaşık 3 saat süren ve hedefin Kumandanımız Salih Mirzabeyoğlu’nun cezaevinden çıkması ve bununla beraber iktidar olduğu,  bu yolda da gereken her şeyin yapılacağı bir kez daha vurgulanarak İstişare Toplantı’mız sona erdi.

ADIMLAR DERGİSİ

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: