Terörist İsrail Gazze’yi Uçaklarla Bombaladı, AKP Seyretmeye Devam Ediyor

Terörist İsrail Gazze’yi Uçaklarla Bombaladı, AKP Seyretmeye Devam Ediyor

İsrail gece yarısı Gazze’ye yine saldırdı. Terör devleti İsrail’e ait uçaklar bir hafta içinde Gazze’yi üçüncü kez bombalamış oldu. Kaç ölü veya yaralı var bilinmiyor. Yüzden fazla Hamas mensubunun ise esir edildiği gelen bilgiler arasında.

Gözümüz AKP iktidarında, RTE’de, Davutoğlu’nda.

Bir kere “Van Münit” dediler, ondan sonra ne ses ne seda.

İsrail 10 vatandaşımızı katletti; ne yapabildiler?

Ambargo hâlâ devam ediyor. İsrail yine katliam üzerine katliam yapıyor…

Hani RTE Gazze’ye gidecekti?

Yanına şu tekmeci Yusuf’u da alıp terörist Yahudileri bir güzel tekmeleseler ya…

Ama değil, onların gücü ancak gariban gördüklerine yeter. Türk milletine yeter.

AKP hep öyle…

Irak’ta Saddam’ı Haçlılarla bir olup katlettiler, şimdi Irak’taki neticeden şikâyet ediyorlar, “mezhep savaşı” çıkarmış… Irak’ı Haçlılarla bir olup bu hale siz getirdiniz ya. Sizin yardakçılarınız adeta zevk çığlıkları atıyordu. “Irak’ta kurulacak masada biz de yer alacağız” diye, Müslüman kardeşinin (!) kanı haçlı masasında pay edilirken, bizim de o kandan içeceğimizi utanmadan övünerek anlatıyordu haysiyetsizin biri. Hem ortada asıl olarak bir mezhep savaşı yok, Milli Cephe’nin işbirlikçi hainleri cezalandırmak ve işgal edilen vatan topraklarını özgürleştirmek için gerçekleştirdiği bir taarruz söz konusu. Irak Milli Cephesi’nin bu taarruzunu belli bir gruba mal edip sonra da buna mezhep savaşı demek kadar hileli bir duruş olabilir mi? Böylece, yani Milli Cephe’nin taarruzuna mezhep savaşı yaftası yapıştırmakla, kendi mesuliyetlerini bir kez daha örtmüş olacaklar.

Libya’da haçlılarla birlikte katledildi Muammer Kaddafi… Bugün Libya’nın durumu malum…

Afganistan haçlılarla birlikte yıkıldı, yakıldı. Hâlâ da devam ediyorlar Haçlı NATO ile birlikte yakıp yıkmaya. Haçlı NATO’nun elebaşı Rasmussen, Afganistan talanına verdiği destekten dolayı AKP’ye daha dün teşekkür etmedi mi?

Suriye’deki muhalifleri kışkırtıp, asi yaptılar. Sonra Libya’dan farklı olarak bu defa Suriye’nin arkasında Rusya, Çin, Hizbullah ve İran durunca, Libya’daki senaryo tekrarlanamadı ve bu defa da o muhalifken asi olması sağlanan kişiler yalnız bırakılmadı mı? Oysa en başından itibaren rejimle muhaliflerin arası bulunmaya çalışılsaydı, bu kadar kan akmaz, milyonlarca insan evlerinden, yuvalarından olmazdı. Şimdi Suriye’den kaçan ve aç ve açıkta kalan kadınların fuhuş sektörünün yeni sermayeleri olduğu haberlerini duymaktayız, RTE sağ olsun…

Mısır gözden kaçmasın. Seçimlerden sonra İhvan, iktidara gelmek istemediği halde, ne yapacaklarını kendilerinin bilmediğini itiraf ediyorlarken, “Siz bize güvenin, arkanızda biz varız, ne yapılması gerektiğini biz size öğretiriz!” dediler. Adamlar da bunları bir şey zannedip iktidara geldi. Sonra RTE Mısır’a gidip, “laikleşin!” diye müthiş bir akıl verdi. Sonrası malûm…

HAMSAS’ı da Suriye’ye yapılan saldırı esnasında Şam’dan çıkarıp Amerika ve İsrail’in kucağı demek olan Katar’a gönderdiler. HAMAS’ı zayıflattılar.

Irak bölünüyor, mezhep savaşı çıkıyor. Irak’ın bölünmesine, “Kürt halkının kendi kaderini tayin etme hakkı vardır!” diye çanak tutuyorlar. Sahte bir Büyük Doğu projesi imajı için… Baştan beri söylüyoruz, “BOP, Büyük Doğu projesinin emperyalistler tarafından aleyhimize olacak şekilde manipüle edilmiş halidir!” diye, BOP Eşbaşkanlığı ile övündüğünü ilân eden hainlere. Bütün hesapların üzerinde Allah’ın hesabı var ya, işte, her hesapları Allah’ın mekrine toslayıp tuzla buz olmakta.

Şimdi biz Davutoğlu’na, “Davidson” deyince, birileri rahatsız oluyor. İşte tablo ortada… Halk arasında, “Hatice’ye değil, neticeye bak!” diye bir tabir var ya, netice apaçık hüsran. Ama lafa gelince mangalda kül bırakmıyorlar.

Onlar mangalda kül bırakmayarak müthiş başarılı dış ve iç politikalarına devam ededursunlar, hadiseler Türkiye’yi tarihi misyonunu ifa etmeye zorluyor ya, bunun önüne Allah’ın izniyle AKP dahi geçemez. Yürüyen Büyük Doğu – İBDA, bütün sahtelikler hadiselerin eleğinden geçip elenecek. Yılan deri değiştirmiş olsa da yılanın başını ezeceğiz. Genel Yayın Yönetmenimiz Sayın Ali Osman Zor Bey’in ifade ettiği üzere: Biz bu oyuna gelmeyiz.

 

Ahmet ÖLÇÜLÜ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: