Terörist İsrail Filistin Ve Suriye’ye Saldırmaya Devam Ediyor

Terörist İsrail Filistin Ve Suriye’ye Saldırmaya Devam Ediyor

israil suriye

İsrail savaş uçakları Suriye’ye ait dokuz hedefe saldırı düzenledi. Gece yarısından sonra düzenlenen bu saldırıların Suriye ordusuna ait kamplar ile bir Suriye ordu karargâhını da hedef aldığı bildirildi.

İşgalci terör devleti İsrail savaş uçakları geçen yıl da en az altı sefer Suriye’ye saldırmıştı. İsrail son olarak Ekim 2013’te Lazkiye’de Suriye ordusuna ait bir askeri tesise saldırmıştı.

İsrail’le aynı safta Suriye’ye saldırmak nasıl bir cihad eyyy büyük usta, nasıl bir akıl eyyy “Reis”?

Katil devlet İsrail Filistin’e saldırmaya da devam etmekte. Gün geçmiyor ki yeni bir saldırı haberi gelmiyor olsun.

israilin-gazzeye-hava-saldirisi-1-olu-2-yarali-h87806

Ya RTE ne yapıyor?

Hani Gazze’ye gidecektin “Reis”? Sen ki dünya liderisin, nasıl olur da Gazze’ye gidemezsin eyyy “Reis”? Sen ki Yahudi çıfıtına, “Van Münit” çeken adamsın. (Hoş daha sonra, “ben onu çıfıtın elebaşına değil, modoretöre çektim!” desen de inandıramadın kimseyi.) Şimdi bir “Van Münit” daha çeksen de İsrail katliamlarına son verse? Hani, “üç beş aya kadar Esad düşer, Şam Emevi Camiî’nde namaz kılarız!” diyecek kadar yiğittiniz ya, bir de şu Mescid-i Aksa’da ne zaman namaz kılacağımızı, Esad “zalimine” (!) açtığımız cephenin misliyle katını Yahudi terör devleti İsrail’e karşı ne zaman açacağımızı da bir açıklasanız?

ADIMLAR HABER YORUM

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: