İADE-i MUHAKEME BAŞVURUSU YAPILDI

İADE-i MUHAKEME BAŞVURUSU YAPILDI

İADE-i MUHAKEME BAŞVURUSU YAPILDI

Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU‘nun avukatları Hasan ÖLÇER, Güven YILMAZ, Ahmet ARSLAN, Zafer ŞAHİN, Ali Rıza YAMAN ve Nejdet BUDAK bugün saat 11:30’da İstanbul Adliyesi’nde bulunan 14. Ağır Ceza Mahkemesi‘ne gelerek, iade-i muhakeme başvurusu yaptılar.

Başvuru sonrası İstanbul Adliyesi önünde yapılan basın açıklamasına da, kalabalık bir grup katıldı.

Adımlar Dergisi, Gölge Yayınevi, Güldenizde Elifler Platformu, BAGİ ve GAYE Platformları, Akademya Dergisi ve başta Nazif KESKİN Ağabey olmak üzere bir çok İBDA bağlısı gönüldaşın iştirak ettiği basın açıklamasına, MAZLUMDER adına Sayın Kaya KARTAL ve Hukukçular Derneği Eski Başkanı Sayın Kamil Uğur YARALI‘ da destek verdiler.

Basın açıklamasının ardından, dergimizin Çağlayan’da bulunan merkezinde yapılan sohbet toplantısında, iade-i muhakeme başvurusu ve güncel meseleler hakkında konuşuldu.

Kumandan’ın avukatları, daha önce defalarca söyledikleri gibi, bu güne kadar sürecin tamamen Kumandan’ın iradesiyle yürüdüğünü, bugünkü başvurunun zamanlamasının da Kumandan’a ait olduğunu, bu çerçeve dışındaki spekülatif haberlere itibar edilmemesi gerektiğini hatırlattılar.

Bir çok günüldaşımızın, Kumandan’ın avukatlarına merak ettikleri hususlarda sorular da yönelttiği toplantı daha sonra sona erdi.

ADIMLAR

Ekran Alıntısı
IMGP3666

Ekran Alıntısı3

Ekran Alıntısı 4

 

SAMSUNG CSC

 

Ekran Alıntısı 5

Ekran Alıntısı2

SAMSUNG CSC

Ekran Alıntısı 7

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: