Büyük Doğu Coğrafyası’nda İsrail Diye Bir Devlete Yer Yoktur

Büyük Doğu Coğrafyası’nda İsrail Diye Bir Devlete Yer Yoktur

Terörist İsrail’in Gazze’ye saldırıları devam ediyor.

 

Siyonist İsrail’in saldırıları sürerken Gazze’de şehid olanların  sayısı 60’a ulaştı. 300’den fazla yaralı var.

Şehit Ebu Ali Mustafa Tugayları [Halk Cephesinden gelen bir askeri kanat], Zikim ve Tel Aviv’e 4 roketle saldırdı.

 

İzzeddin el-Kassam Tugayları: “Düşmana hayal bile edemeyeceği karşılıklar vereceğiz”

El Alem televizyonunun haberine göre İzzeddin el-Kassam Tugayları işgalci Yahudilerin Gazze’ye yönelik saldırılarına son vermemesi halinde güvenliği ve huzuru rüyasında bile göremeyeceklerini ifade etti.

YDH’nin haberine göre; İzzeddin el-Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde “düşman tüm anlaşmaları, protokolleri, özellikle de ateşkesle ilgili anlaşmayı görmezden gelip halkımız saldırdı, esirlerin haklarını çiğnedi ve saldırılarını tüm Filistin’e yaydı” dedi.

İzzeddin Kassam Tugaylarının siyonist işgalci İsrail’in saldırılarına karşı, onlarca füze fırlatarak cevap verdiğini belirten Ebu Ubeyde, İsraillilerin Gazze’ye saldırmakla aptalca bir karar aldığını ve bunun bedelini ağır ödeyeceğini söyledi.

Siyonist işgalci İsrail’in sivil yerleşim merkezlerini ve evleri bombalamakla direnişin iradesini kıramayacağını belirten Ebu Ubeyde, “Düşmanı uyarıyoruz, Filistinlilerin evlerinin hedef alınması bizim kırmızı çizgimizdir. Eğer bu saldırılar durdurulmazsa biz de daha uzun menzilli füzelerimizi kullanarak onlara hayal bile edemeyecekleri karşılıklar vereceğiz” dedi.

 

Terör yuvası İsrail’in başındaki baş terrorist Binyamin Netanyahu saldırıları yoğunlaştıracaklarını söyledi. Gazze’den atılan roketler nedeniyle Almanya ve Fransa Hamas’ı kınadı.

 

Şu unutulmasın ki; terörist İsrail’in bu katliamlarına Türkiye’den karşılık verilecek. Bundan sonra buradaki yahudi, yahudi kuruluşları, yahudi severler ve yahudi işbirlikçilerinin can güvenliği yoktur.

Bütün anti-emperyalistler yahudi düşmanlığında ortak bir tavır alacak.

ADIMLAR DERGİSİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: