Hamas’tan Çıfıt Yahudiye Büyük Sürpriz!

Hamas’tan Çıfıt Yahudiye Büyük Sürpriz!

Hamastan-Çıfıt-Yahudiye-Büyük Sürpriz

Hamas İnsansız Hava Aracı imal etti ve bunlardan bazılarını terör yuvası İsrail’in stratejik noktaları üzerinde uçurmaya başladı. Hamas’ın bu çıkışı Siyonist israil’i şok etti. Tabi ne de olsa ilim de, fen de, edebiyat ta Yahudi üstün olmalıydı. Hele bir Müslüman bunları yapamazdı.

Terörist İsrail’in askerî yetkilileri bu konudaki endişelerini iki gün önce yaptıkları açıklamada dile getirmiş ve Hamas’ın elinde birçok insansız hava aracı bulunduğunu söylemişlerdi. Bugün (14 Temmuz Pazartesi) sabah da Asdud semasında Gazze’den uçurulan bir insansız hava aracını düşürdüğünü duyurdu.

Şimdiye kadar terör yapılanması İsrail, insansız hava uçaklarıyla bir çok müslümanı şehid ederken, şimdi aynı şekilde Hamas’ın İnsansız hava araçlarını kullanması, Yahudilere büyük korku veriyor. Kim bilir nerede ve nasıl ölüm tepelerinden yağacak?

Hamas’ın askerî kanadı İzzettin Kassam Tugayları tarafından bugün öğle saatlerinde yapılan resmî açıklamada Ebabil-1 adı verilen insansız hava araçlarının Terörist İsrail’in askerî mevzilerinin bulunduğu mıntıkaların semaları üzerine gönderilmeye başlandığı dile getirildi.

Açıklamada Hamas’ın  Ebabil-1’in üç farklı modelini geliştirdiğini bunlardan A1A modelinin sadece izleme, A1B modelinin bomba atma saldırısı, A1C modelinin de dalış (intihar) saldırısı amaçlı düzenlendiği bilgisi verildi.

Kassam Tugayları’nın bildirisinde İHA’ların bugün sabah üç farklı uçuş gerçekleştirdiklerine her birinde birden fazla aracın yer aldığına dikkat çekildi. Çok sınırlı görevlerle gönderilen araçlardan biriyle ilk uçuşta, biriyle ikinci uçuşta, biriyle de üçüncü uçuşta irtibat kesildiği fakat bu uçuşlardan, amaçları doğrultusunda önemli sonuçlar da elde edildiği vurgulandı.

Kassam Tugayları tarafından yapılan resmî açıklamada bugün uçurulan bir İHA’nın da Tel Aviv’de Terörist İsrail’in bir terör yuvası olan savaş bakanlığının bulunduğu Kirya bölgesinde sınırlı bir görev ifa ettiği ifade edildi.

 

Hamas sözcüsü Muşir Masir: 

İnsansız hava araçlarımız İsrail’in gururunu kıracak bir şey. Yeni uçaklarımızı istihbarat toplamak ve nitelikli operasyonlar yapmak için ileride daha da geliştireceğiz.

Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz operasyonlar İsrail’in Gazze’ye kara harekâtı yapmaktan vazgeçirebilecek nitelikte.

Bu operasyonlar gerçekleştirilirken İsrail ateşkes yapmak isterse ancak bizim şartlarımızda bir ateşkesi kabul ederiz. Garantiler istiyoruz. 2012 gibi olmamalı. Bu sefer bizim sözümüz geçecek.

 

Siyonist İsrail’e Gazze Faturası

Terörist İsrail’in Gazze saldırıları birinci haftayı doldurmak üzere.

Harekâtın sadece ilk dört günlük maliyeti 2.4 milyar doları bulmuş durumda. Halbuki, Siyonist İsrail’in 2008 sonunda gerçekleştirdiği ve 20 gün süren ‘Dökme Kurşun Operasyonu’nun maliyeti 1.04 milyar dolardı.

 

Kassam Tugayları’ndan Siyonist’e füze yağmuru

Kassam Tugayları Tel Aviv’e 3 adet M75 füzesi fırlattıklarını duyurdu. Kassam Tugayları ‘Sdreot’ askeri üssüne 6 roket attı. Terörist İsrail’in polis sözcüsü: Tel Aviv’de sirenler çalıyor. Polis devriye geziyor.

 

Siyonist İsrail’in Gazze saldırıları 1. haftasını doldurmak üzere. Saldırıların 6 gününde, şehid olan Filistinlilerin sayısı 173., yaralananların sayısı ise 1170 oldu. Şehid olan 173 kişinin 29’u çocuk, 19’u kadın.

Çıfıt Yahudi Kadın Milletvekili: Filistin’de Anneleri de Öldürelim

  Terörist İsrail’in aşırı sağ kadın milletvekili Ayelet Shaked, Siyonist İsrail’in Gazze’ye düzenlediği operasyonlara destek vererek, “Hepsi bizim düşmanımız ve onların kanı bizim elimizde olmalı. Bu öldürülen teröristlerin anneleri için de geçerli. Annelerin oğullarının peşinden gitmeleri adil olur. Ölmeliler ve evleri yıkılmalı ki bir daha terörist yetiştiremesinler.” dedi.

Bu açıklamadan sonra Yahudiler ağlayıp zırlamamalı. Çünkü bu fahişe de göstermiştir ki, hiçbir Yahudi masum değildir ve en iyi Yahudi ölü yahudidir.

ADIMLAR HABER – YORUM

Ekran Alıntısı 1

Ekran Alıntısı 2

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: