Özgürlük Kutlaması – Düsseldorf Bagi AC

Özgürlük Kutlaması – Düsseldorf Bagi AC

KUMANDAN MİRZABEYOĞLU kutlaması_bagi_ac

Gönüldas Fisenkci’nin Sayin Mirzabeyoglu ile birebir gerceklestirdigi telefon görüsmesinin hemen ardindan Bagi Avrupa Cephesi, Kumandan Salih Mirzabeyoglu’nun tahliye haberini Almanya – Düsseldorf sokaklarinda sevinc gösterileriyle kutladi.

Almanya saati 20.00 de toplanan Bagi AC’liler iftar vaktine kadar Gökbayraklari dalgalandirarak, sloganlar ve kornalar esliginde arabalarla sehir turu attiktan sonra

Süleyman Tunahan Hz. Talebelerinin iftara programina katilmak üzere Tekbirler ve Talebelerin ” Gözünüz Aydin ” tebrikleriyle Camii’ye giris yaptilar.

Iftarin ardindan konvoy halinde kornalar ve sloganlar ile birlikte sokaklarda sevinc gösterileri gece boyunca devam etti.

Neden böyle bir sevinc gösterisinde bulunuldgunu merak edip soranlara verilen cevaplar üzerine alkislarla ve zafer isaretleriyle destek veren bir cok Alman Vatandasi görüldü.

Ve Büyük Lütuf..

Kumandan Mirzabeyoglu’nun Avukati Sayin Hasan Ölcer Bey ve Gönüldas Fisenkci’nin video görüntülü görüsmesi sayesinde Kumandan Mirzabeyoglu’nu canli görmek, canli dinlemek ve IBDA Selamiyla kendisini selamlamak tüm Bagi AC camiasina nasip oldu.

Görüsmenin ardindan 3 Tane Kurban kesilmesi kararlastirildi.

Kumandan Mirzabeyoglu Özgürlük Kutlaması Düsseldorf Bagi AC Kumandan Mirzabeyoglu – Hürriyeti niyetine Afrika Mali’de Kurban kesimleri

2307_1

 

2307_2

2307_3

2307_4

2307_5

2307_6

2307_7

2307_8

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: