Yahudi Gazze’den Çekildi

Yahudi Gazze’den Çekildi

Terör örgütü İsrail ve Hamas, Gazze’de sabah saat 08.00’de başlayan 3 günlük ateşkesi kabul etti.

 

Yapılan ateşkesten sonra Terörist Yahudi İsrail Gazze’den çekildi.

Siyonist çete katil İsrail, 29 günde dört yüzden fazlası çocuk, iki bine yakın Filistinliyi şehid etti, 10 bine yakın insanı yaraladı, 30 binden fazla evi vurdu, onlarca okul, cami ve üniversite yıktı.

 

Katil Yahudi İsrail ordusu 64 askerinin öldüğünü açıkladı. 400 civarında yaralı var. Bunların yaklaşık 120’si değişik hastanelerde.

El Kassam’ın açıklamasına göre ise geberen Yahudi askeri sayısı yüzlerle ifade ediliyor.

 

Şu anda Mescid-i Aksa’nın Bab-ı Asbat girişinde durum çok gergin. Siyonistİsrail askerleri sabah saatlerinden beri Filistinlilerin girişine izin vermiyor. Yeşil Hat’ta da yüzlerce Filistinli kadının buraya gelmek için beklediği bildirildi.

Terörist İsrail güçlerinin yahudilerin Mescid-i Aksa’ya girişine izin verdiğini, Filistinlilere ise engel olduğu bildirildi.

 

Ayrıca bu gece boyunca bir çok Filistinli tutuklandı. Terörist İsrail kaynaklarına göre 27 kişi gözaltına alındı. Gazze’ye destek amacıyla Mescid-i Aksa’da toplanma çağrıları da var.

 

İngiltere hükümetinin tek kadın Müslüman üyesi Sayeeda Warsi, istifa etti:

 

“Bu sabah Başbakan’a büyük üzüntü içinde istifa mektubumu sundum. Hükümetin Gazze politikasını daha fazla destekleyemem.”

 

Ateşkesten 1 saat önce, saat 07:00 itibariyle, İsrail’in Gazze saldırılarında hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı 1867. Şehidlerin;

429’u çocuk

243’ü kadın

79’u yaşlı.

 

Saldırılarda yaralanan 9563 kişinin;

2877’si çocuk,

1853’ü kadın,

374’ü yaşlı.

 

Bu savaş asla bitmeyecek. Artık bu savaşta sadece Yahudi hedef değil. Yahudi sever ve Yahudi işbirlikçileri de hedefte.

Bu savaş Gazze’yle sınırlı kalmayacak. Bazıları tarafından savaşın istenmediği yerlerde de –mesela Türkiye- Yahudi ve işbirlikçileri de artık hedef tahtasında.

 

ADIMLAR HABER

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: