IŞİD’in KAMUOYUNA RAPORU

IŞİD’in KAMUOYUNA RAPORU

 

 

Batı menfaatleri doğrultusunda halkımızın algılarıı şekillendirmeye çalışan Amerikancı medyanın verdiği tek taraflı haberlere mukabil, biz de IŞİD’in en son kamuoyuna sunduğu raporunu Takva Haber sitesinden iktibasla yayınlıyoruz.

ABD-Kürt İttifakını Püskürtme Gazveleri Hakkında Bildiri

Bismillahirrahmanirrahim

Amerikan-Kürt ittifakını püskürtme gazveleri hakkında bildiri

Hamd Allah’a mahsustur. Salat ve selam Allah Resulü’ne, ehline, ashabına ve kendisine tabi olanlara olsun. Ve sonra:

Allahu Teala’nın Hilafet askerlerine onurlu Ninova Eyaleti’nde lütfettiği son mübarek fetihlerin, Peşmerge çeteleri ve militanlarıyla Kürt asayişlere tüm cephelerde ardı ardına yenilgiler tattırıldığı terbiye etme gazvelerinin ardından laiklik köleleri, Mason evlatlıkları, başkentlerini (Erbil) fethetmeleri ve Müslüman Kürdistan’dan köklerini kazımaları an meselesi olan Hilafet kahramanlarının atağından kendilerini kurtarması için Washington’un siyahı Haçlı efendilerine başvurdular.

Rum köpeği de, hava kuvvetlerini yeni bir çıkmaza sokmaktan, şu ana kadar uyanamadığı aynı aptallığı bir kez daha işlemek için dünkü işbirlikçi Kürtlerle askeri bir ittifaka girmekten başka bir şey yapmadı. Görünen o ki bu aptal, seneler önce 10 binlerce Haçlının yok edildiği, onlar gibi on binlercesinin de yaralanıp engelli kaldığı Irak bataklığını unuttu ya da unutmuş gibi davranıyor. ABD’nin (bu savaşı nedeniyle) neredeyse haritadan silinmesine neden olan maddi hasarlar ve  ekonomik krizler ise cabası!  Allah’ın izniyle yakında Hilafet aslanlarının eliyle ortadan kaldırılacak. Günlerdir süren Amerikan uçakları destekli Kürt-Haçlı ittifakının düzenlediği saldırılara gelince Allahu Teala’nın lütfüyle İslam Hilafeti mücahitleri tüm cephelerde kendilerini; büyük can ve mühimmat kaybı verdirterek püskürtmeyi başarmış, düşmanı Devlet’in kontrolü altında bulunan bölgelerin dışına dönmeye zorlamıştır. Yalancı ve sahtekar uydu kanallarında dolaşan; Devletin nüfuzunun gerilediği yönündeki haberler doğru değildir. Bu yaptıkları, ancak parçalanmış düşman askerlerinin maneviyatını yükseltmek için yürütülen medya savaşının bir parçasıdır. Sadece -Peşmergelerin kuşatılıp Devlet’in aç aslanlarının üzerlerine üşüşüp içlerinden yaklaşık 50’sini öldürdüğü, çok sayıda esir aldığı, çok sayıda araçlarını da tahrip ettiği Mahmur çatışmalarında olduğu gibi- mücahit birliklerinin, düşmanı kurulmuş tuzaklara çekip kendilerini toplu olarak yok etmek için taktiksel basit çekilmeleri söz konusu olmuştur.  Aynı şekilde mücahitlerin Kuveyr’den (Ninova’da) uzakta durup tuzaklar kurmaları gibi! Sıçanlar aşırı korkularından buraya giremediler. Bu iki bölge dışında bir yerde ise Devlet, sadece Allah’ın lütfüyle bir karış dahi geri çekilmemiştir.

Sincar’da Hava Savunma Birlikleri, şeytana tapar Yezidi Milletvekili Feyyan Dahil’i taşıyan bir helikopteri düşürmeyi başardı. Feyyan Dahil yaralanırken helikopterin pilotu öldü. Musul Barajı çatışmalarında da istişhatçı Ebu Ubeyde El Libi ve Ebu Temim El Magribi kardeşlerin patlayıcı yüklü araçlarıyla Peşmerge toplanma noktalarına dalıp onlarcasını öldürüp bir o kadarını da yaralamalarının ardından düşman kaçtı.  Musul’un El Cezire Bölgesi’ndeki Sinun Nahiyesi’nde de düşman birlikleri bombalar yerleştirilmiş bir benzin istasyonuna çekildi. Düşman birliklerinin girmelerinin ardından benzin istasyonu havaya uçuruldu. Onlarcası yaralandı, onlarcası öldü. Telkif Cephesi’nde ise düşman, şiddetli çatışmaların ardından ilerlemekte başarısız kaldı. Felfil bölgesinde de kardeşler bölgeye başarısız giriş denemesini püskürttü. Mücahitlere destek birlikleri ise onlarca kışla ve toplanma yerini çeşitli bomba ve füzelerle bombaladılar. Atışlar isabetliydi. Allah’tan (düşmana) zarar verdirebilmeyi ve hedefleri vurabilmeyi niyaz ediyoruz.

Bununla birlikte İslam Ümmeti’ni Allahu Teala’nın  muvahhid kullarını başarılı kılması, gözetmesi, İslam Devleti’ne yardım etmesi ve desteklemesiyle müjdeliyoruz. Ayrıca Hilafet askerlerinin Ninova Eyaleti girişlerinde nöbet tuttuklarını, oldukça kararlı olduklarını, ölümüne biat ettiklerini, hiçbir dinsiz Haçlı’nın ve laik Kürdün, kendilerinin cesetlerini çiğnemeden Müslümanların topraklarına ayak basamasına izin vermemek üzere Allah’a söz verdiklerini vurgularız.

 

Allahu Ekber

İzzet, Allah’ın, Resulü’nün ve müminlerindir. Fakat münafıklar bilmezler.

Ninova Eyaleti Medya Ofisi

21 Şevval 1435 H.

17 Ağustos 2014 M.

BİLDİRİNİN ORİJİNALİ

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: