Yahudi – Haçlı Ordusu Saldırırken, ADNANİ’den Açıklamalar

Yahudi – Haçlı Ordusu Saldırırken,  ADNANİ’den Açıklamalar

İslam Devleti Resmi Sözcüsü Şeyh Ebu Muhammed El Adnani’nin yeni bir sesli mesajı yayınlandı.

 

Haçlılarla Savaşa Hazır Olun

Şeyh Adnani’nin açıklamasi İslam Devleti’nin meşruiyetine ve mücahitlerine cesaretine vurgu yapan uzun bir moral konuşması ile başlıyor. Sonrasında ise Adnani Amerika ve müttefiklerine uyarılarda bulunup İslam Devleti mücahitlerine haçlılarla savaşa hazır olmalarını söylüyor.

Bu Savaş Sizin Son Savaşınız Olacak

“Amerika ve müttefikleri, bu mesele sandığınızdan daha büyük ve daha vahimdir, artık yeni bir çağdayız, bu çağda bir İslam Devleti var. Bu devletin askerleri köle değil, liderlerdir. Bu askerler yenilgi nedir bilmezler, girdikleri savaşın sonucu daha başından bellidir. Bu savaş sizin son savaşınız olacak, daha önce oldugu gibi gene yenileceksiniz. Ancak bu sefer siz bize değil, biz size baskın verecegiz. Roma’yı fethedecek, haç’ı kıracak, kadınlarınızı köle alacağız. Sonra Adnani İstanbul’un Roma’dan once fethedileceğine dair hadisi okuyor.

Obama, Sen Yahudilerin Eşeğisin, Pisliğin Birisin!

Öyleyse ordularınızı seferber edin, planlar yapın, vurun ve bizi yok edin. Bunlar size fayda sağlamayacak ve yenileceksiniz. Ordularınızı en modern silahlarla donatın. Ajan ve köpeklerinizi silahlandırın. Bakın ki bütün zırhlılarınız, silahlarınız bizim elimizde.

Obama, sen Yahudilerin eşeğisin, pisliğin birisin! Bütün yapabildiğin bu mu!? Amerika ve müttefikleri bu kadar mi zayıfladı?

Ey Yahudi eşeği, savasın havadan kazanılmayacağını bilmiyor musun? Sahaya inmeye gücün yetmiyor mu? Kendini Bush’tan daha zeki mi sanıyorsun. Hayır sen Bush’tan daha aptalsın. 4 sene once Irak’tan çekildigini söyledin, biz ise sana yalancı oldugunu ve geri geleceğini söyledik. Ajanların sana fayda sağlamayacak. Askerlerin buraya eskisinden de fazla sayıda gelecekler. Eğer sen gelmezsen biz oraya geleceğiz.

Ey Yahudi eseği, Amerika’nın başka bir savaşa sürüklenmeyeceğini söyledin. Hayir bu savaşa girecek, ülkeni felaket ve yıkıma götüreceksin. Obama! Amerika’nın elleri uzundur istediği yere ulaşır demistin. Öyleyse bil ki bizim de kılıcımız keskindir, elleri ve boyunlari keser. Ekonomileriniz çökecek, gördüğünüz her Müslüman’dan korkacak, kendi yatak odanızda bile rahat olmayacaksınız. Amerika bu savaşa ilk girdiğinde Erbil ve Bağdad’da kendi menfaatlerini koruduğunu iddia etti. Sonra işin vehametini anlayip yalanı açığa çıkınca Suriye Müslümanları için timsah gözyaşları dökmeye başladı. Onları desteklemeyi ve teröristlerden korumayı vaadetti. Aynı zamanda Nusayrilerin Müslümanlara zülmünü seyretmeye devam ettiler.

Sünnetsiz Moruk Kerry Bile İslam Fakihi Kesildi

Şam’da yıllardır süren açlık ve savaştan insani duyguları kabarmayan, düşen varil bombalarına gözünü kapayan, kimyasal silahlarla öldürülen kadın ve çocukları dert edinmeyen Amerika bir anda insanileşti. Müslümanların haklarını savunan, intikamlarını alan bir devletin öldürdüğü birkaç yüz rafizi askerine ağlamaya başladılar. Medyaları İslam Devleti’ni barbar hariciler, kendilerini ise modern olarak tanıttı. Sünnetsiz moruk Kerry bile İslam fakihi kesildi. Amerika ve müttefikleri Yahudi’nin muhafızı Rafizi-Safevi ordusu ve Irak’taki köpeklerinin güçleri çökmeye başlayınca çılgına döndü. Nusayrilerin fareler gibi kaçtıklarını, koyun sürüleri gibi güdülüp boğazlandıklarını görünce tehdidin boyutunu fark edip dehşete düştüler. Birbirlerine gözyasları içinde çağrılar yapıp Yahudi’yi kurtarın, Yahudi’yi kurtarin demeye başladılar. İran’ın da sünnetsiz moruk Kerry “Isid’e karsi savasta İran da rol oynayacak” deyince Büyük Şeytan’la işbirliği ortaya çıktı. Irak Ehli Sünneti, geçmişten ders alın ve bilin ki Rafizilerin çözümü ancak boyunlarını kesmektir. Bu işin baska çaresi yoktur.

Ey Şam halkı, sizin için de hakikatler gün be gün netleşmektedir. Irak’ta halkımızın başına gelenlerden ders alın. Haçlılar bugün Suriyeli muhalifleri Ürdün’de eğittikleri gibi geçmişte de Irak Safevi ordusunu Ürdün’de eğiterek kurmuşlardı. Bu ordunun ise Irak halkına 10 yıl boyunca zillet ve aşağılanmadan başka getirdiği birsey olmadı. Ey Akıl sahipleri, ders alın.

Kürtlerle Savaşımız Etnik Değil, Dini Bir Savaştir

Bitirmeden önce Mısır Sina’da ki Yahudi bekçilerine cesur operasyonlar yapan mücahid kardeşlerimizi övmek istiyoruz.

Yolları patlayıcılarla kaplayın, Firavun’un üslerine saldırın, evlerini basın, kafalarını kesin. Bir an güvende hissetmemelerini sağlayın.

Ve Libya’daki muvahhid kardeşlerimiz. Ne zamana kadar bölünmüş kalacaksınız? Artık dostu düşmanı bilip birleşme zamanı gelmedi mi?

Tunus’taki kardeşlerimiz. Mısır’daki mücahidlerin yolunu takip edin. Ve Yemen’dekiler… Husiler Sana’ya girdi ancak derilerini kızartacak. Bombalı araçların patladığını göremedik. Yemen’de Husilerden intikam alacak kimse yok mudur? -Muhammed 38 ayetini okuyor.

Kafkaslar, Horasan, Avrupa ve dünyanın her yerinde Hilafeti destekleyen mücahidler. Devletiniz yeni bir haçlı saldırısı ile karşı karşıyadır. Devletinizi savunmak için ne yapacaksınız? Neden iki ayrı kamptasınız? İslam Devleti mücahidlerini savunun.

Son olarak Kürt kardeşlerimize bir mesaj var. Kürtlerle savaşımız etnik değil, dini bir savaştir. Onlarla Kürt oldukları için savaşmıyoruz. Aksine Kürtlerin içindeki kafirlerle, haçlılar ve yahudilerin müttefikleriyle savaşıyoruz. Müslüman Kürtler nerde olursa olsun kardeşimizdir.İslam Devleti ordularında çok sayıda Kürt savaşçı vardır. Kafir Kürtlerle savaşarak Müslüman Kürtleri onların baskı ve zülmünden kurtarmak istiyoruz.”

Çeviri:twitter.com/ekremuk

 

 ADIMLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: