Sen ne kullanıyorsun Tayyip?

Sen ne kullanıyorsun Tayyip?

Partisinin iktidarda bulunduğu 12 yıllık zaman zarfında uyuşturucunun ilkokul sıralarına indiği, uyuşturucu kullanımının toplumun her kesimine yayıldığı Erdoğan hayal mahsulü iddialarla çirkin iftiralar atmaya devam ediyor.

Erdoğan, genelevlerin topluma kesintisiz hizmet verdiği, içki ve kumarın serbest olduğu, kamu kurumlarınca desteklendiği laik bir devletin başkanı olarak İslam Devleti mücahitlerine kan testi yaptırmışçasına hariçten gazel okumayı sürdürüyor. Mücahitleri uyuşturucu bağımlısı ve kafir olarak niteleyen Erdoğan tek bir delil getirmeden seviyesiz iddialarını cumhurbaşkanlığı makamının arkasına sığınarak dile getirdi.

Parti teşkilaklarında üst düzey konumlarda bulunan kişilerin rahatça alkol tükettiği, kendisinin de son olarak Cumhurbaşkanlığı resepsiyonunuda içkili davet verdiği Erdoğan hiç bir dayanağı olmayan ifadelerle İslam Devleti’nin mücahitlerini karaladı. Bunca çelişkiye rağmen mücahitlere çirkin iftiralarında ısrar etmesi “Erdoğan acaba ne tür maddeler kullanıyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Erdoğan, “IŞİD’in İslam ile alakası yok. Bizim dinimiz asla teröre yol vermez. Bunların aralarında da uyuşturucu bağımlısı olanlar arayışta oyanlar var. Niçin cinayet işledikleri önemli değil” dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarına göre İslam Devleti’nin İslam ile alakası yok iken her türlü fısk, fucur ve küfrün devlet eliyle toplumu zerk edildiği laik T.C.’nin İslam ile alakası merak edildi.

Erdoğan sözlerine şöyle devam etti;

“Benim ülkemde 32 yıldır devam eden bir PKK terör örgüt var. Acaba bu dünyada neden rahatsız etmiyordu. Sadece benim ülkemde değildi. Avrupa’nın benim diyen ülkelerinde bu terör örgütünün uzantıları var. Bu Avrupalı dostlar terör örgütüne karşı neden rahatsız olmadılar. Çünkü o terör örgütünü önünde İslam diye bir şey yoktu. Demek dert başka. IŞİD’in İslam ile alakası yok. Bizim dinimiz asla teröre yol vermez.

Bu teröristler bir din adanı cinayet işlediklerini söyleyerek kendilerini tatmin etmeye içlerindeki sorunları bastırmaya çalışıyorlar. Bu örgütlere İslam’a terör örgütü yaftası yapıştırmaya çalışanlar ciddi şekilde yanılıyorlar.

Bunların aralarında da uyuşturucu bağımlısı olanlar arayışta olanlar var. Niçin cinayet işledikleri önemli değil. Sadece sinekleri görmek sorunun küçük bir parçasını görmektir. Asıl görmeniz gereken bataklığın kendisidir. Bataklık kurumadıkça sinekler olacaktır. Terörü, şiddeti üreten bataklıktır.”

 

Kaynak: Tevhidi Gündem

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: