ODA TV: ADIMLAR’DAN HÜDA-PAR’A DESTEK

ODA TV: ADIMLAR’DAN HÜDA-PAR’A DESTEK

Dergimizin, HÜDA-PAR sözcüsü Sayın Sait ŞAHİN ile yaptığı röportajı, ODA TV manşetten haber olarak verirken, Doğru Haber internet sitesi iktibas yaparak yayınladı.

ODA TV, röportajın “Öncelikle size ve şahsınızda şehid olan bütün gönüldaşlarımızın yakınlarına başsağlığı dileklerimizi iletelim. Allah şehâdetlerini kabul etsin kardeşlerimizin!.. Bu vesile ile İBDA’ya gönül vermiş “Adımlar”ın ve bizim gibi düşünenlerin, Hüda Par’ın hemen yanında durduğunu da kaydetmiş olalım.” kısmını “Hüda-Par’a Hangi Örgüt Destek Verdi?” başlığı ile yayınladı.

 

ODA TV’de yayınlanan haberin tamamı şu şekilde:

 

Kobani eylemlerinin ardından Doğu ve Güneydoğu’da başlayan PKK – Hüda-Par arasındaki çatışmaya İBDA’cılarda dahil oldu. İBDA’ya yakınlığıyla bilinen Adımlar Dergisi, HÜDA-Par Sözcüsü Sait Şahin ile yaptığı röportajda tarafını açıkladı.

Adımlar Dergisi şu ifadelerle HÜDA-PAR’a desteğini ilan etti, “Öncelikle size ve şahsınızda şehid olan bütün gönüldaşlarımızın yakınlarına başsağlığı dileklerimizi iletelim. Allah şehâdetlerini kabul etsin kardeşlerimizin!.. Bu vesile ile İBDA’ya gönül vermiş “Adımlar”ın ve bizim gibi düşünenlerin, Hüda Par’ın hemen yanında durduğunu da kaydetmiş olalım.”

 

ADIMLAR HABER

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: