ÖLDÜRDÜĞÜNÜZ MÜSLÜMANLARDAN ÖZÜR DİLEYECEK MİSİNİZ?

ÖLDÜRDÜĞÜNÜZ MÜSLÜMANLARDAN ÖZÜR DİLEYECEK MİSİNİZ?

Hadise bir kaç ay önce yaşanmış olsa da mânâsındaki yenilik devam ediyor.

Haçlı terör devleti Amerika’nın elebaşı Obama, Washington’da bulunan Ulusal Savunma Üniversitesi’nde ABD’nin Müslümanlara karşı başlattığı Haçlı saldırıları konusundaki politikalarını anlatırken izleyiciler arasında bulunan bir kadın dinleyici, Obama’ya tepki göstererek, ‘öldürdüğünüz Müslümanlar için özür dilemeyi düşünüyor musunuz?’ diye bağırıyor. Obama’nın konuşmasını engelleyen kadın dinleyici ABD Başkanı’na eleştirilerini sürdürerek Obama’nın bir süre konuşmasına engel olurken, salonda bulunan korumaların da müdahale etmediği dinleyicinin susmasından sonra Müslüman katili terörist elebaşı Obama konuşmasına devam edebiliyor.
İşte, protestocu kadının terör elebaşı Obama’yı susturan o soruları:

– Müslümanlara, onların hayatlarının da kendinizinki kadar değerli olduğunu söyleyebiliyor musunuz?

– Drone’ları CIA’in elinden alacak gücünüz var mı?

– Şüpheli davranışlarda bulunduğunu iddia ettiğiniz insanlara karşı ‘nokta atış’ yaparak öldürmeye devam edecek misiniz?

– Öldürdüğünüz binlerce Müslümandan özür dileyecek misiniz?

– Öldürdüğünüz insanların masum ailelerin kayıplarını karşılayabilir misiniz?

Bu soruları Obama’nın cevaplamasından daha da önemli olanı, aynı soruları AKP’nin, Erdoğan’ın, Davutoğlu’nun cevaplaması gerektiği. Soru şu:

Müslümanlara karşı Haçlı Savaşı başlatan katil terörist Amerika’ya verdiğiniz destek neticesi kaç müslümanın katline ortak olduğunuzu biliyor musunuz? Bu konuda pişman mısınız? Katledilişinde Amerikayla ortak olduğunuz Müslümanların ailelerinin kayıplarının tazmini için ne yapmayı düşünüyorsunuz? Onlardan özür dileyecek misiniz?

Ve, AKP’ye özel bir soru: Haçlı köpekleriyle işbirliği yaparak müslümanları katletmenin mürtedlik olduğunu biliyor musunuz? Amerika’nın kurduğu yeni haçlı koalisyonunda niçin yer aldınız? Masumları katleden Amerika’ya destek olmak hoşunuza mı gidiyor?

Amerika’nın katliamlarında mesul olanlardan biri, zamanının Amerika Dışişleri Bakanı olan Madeline Albright adlı kadın, katlettikleri masum ve çocuklar kendisine sorulduğunda, “değdi doğrusu!” demişti. Sizce de, Amerika’nın iktidarda kalışınıza müsaade etmesi karşılığı, masumların katledilişine destek olmaya devam etmenize değiyor mu?

ADIMLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: