YAŞASIN KISAS!

YAŞASIN KISAS!

Mescidi Aksa’yı basan Yahudi çıfıtına müslümanlar kısas yaptı.

Arabalarla Yahudileri ezerek öldüren mücahidler karışında sokağa çıkamaz hale gelen Yahudiler, müslüman bir otobüs şoförünü bu korkularına istinaden katletmişlerdi. Yusuf Hasan el Ramoni (32), Kudüs’ün kuzeybatısında bir terminalde şoförlüğünü yaptığı otobüste asılmış olarak bulunmuştu. Şehidin vucudundaki darp izlerinden bir otobüs dolusu Yahudi’nin sırf müslüman olduğu için Ramoni’yi dövüp, iple boğarak katlettikleri anlaşılan hadise üzerine yaşanan gerginlik, bugün yapılan Sinagog Baskını ile yeni bir safhaya girdi.

Allah ve Resûlü’nün bütün Müslümanlara mübarek kılıp emanet ettiği Mescid-i Aksâ‘yı basarak tahrib eden, müslümanlara ibadethânelerine girişlerini yasaklayan, kadın ve erkek ayırmadan onlara saldıran, darp eden ve binlercesini gözaltına alan Yahudi, bugün, kısas hakkını kullanan iki yiğit tarafından cezalandırıldı.

İki mücahid fedâi, Sinagogu balta, bıçak ve silahlarla basarak, 5 Yahudiyi öldürüp onlarcasını da yaralamayı başardıktan sonra kendileri de gelen Terörist Yahudi polisleriyle vuruşarak şehid oldular. Fedailerimizin yaraladığı Yahudi polislerinden birinin daha sonra kaldırıldığı hastanede gebermesinin ardından Yahudi leşlerinin sayısı, son aldığımız bilgilere göre 6’ya çıkmış oldu.

 

“BALTAYLA DA SAVAŞIRIZ!”

Şehidlerimizin eylemlerini balta ile gerçekleştirmeleri, Genel Yayın Yönetmenimizin Fransız Gazeteci Anne ANDLAUER’e verdiği röportajdaki ifâdelerini hatırlatıyor. Röportajdan ilgili bölüm:

Anne ANDLAUER: Yani silâh alıp savaşacak.

Ali Osman ZOR: “Silah alır”, aynı Kurtuluş Savaşımızda -1919’da, 1914’de Birinci Dünya Savaşı’nda- Fransızlara, İngilizlere yaptığımız gibi, isterse kazma ile de savaşırız! Baltayla da savaşırız!

Anne ANDLAUER: Biliyorsunuz şu ân, İncirlik Üssü açılacak mı açılmayacak mı? Tezkere böyle bir hak tanıyor. Yabancı askerleri Türkiye içinde bulundurma. Diyorsunuz ki, bu gerçekleşirse, şu ân böyle birşey yok, ama gerçekleşirse…

Ali Osman ZOR: “Herkes dikkatli olmalı!” diyorum, bu gerçekleşirse. “Beklenmeyen mallar pazara gelir” diyorum.

Filistin İstiklâl Savaşı’nda bugün mücahidler tarafından kullanılan “balta“, İBDA Mimarı Salih Mirzabeyoğlu’nun tefrika edilen Ölüm Odası -B Yedi- adlı 5 cildi bulan eserinde de “İslâm’a Muhatap Anlayış”a denk getiriliyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: