Mesele IŞİD Değil, Halâ Anlamadınız mı?

Mesele IŞİD Değil, Halâ Anlamadınız mı?

Dünya yüzyıllardır Batılı işgâlcilerin sömürgesine ve katliamlarına sahne olmaktadır. İşgâle boyun eğmeyen devletler çeşitli kılıflar altında önce ambargo ile teslim alınmaya çalışılmakta. Ambargolarla sonuca ulaşamayan işgâlci, farklı senaryolarla Irak ve Libya örneklerinde görüldüğü gibi savaş çıkartarak amaçlarına ulaşmak istemektedir. İşgâlciler, yerli işbirlikçi çetelerin yardımıyla kurdukları Kukla Yapılanmalarla işgalin başarıya ulaşacağına inanıyorlardı. Tâ ki, IŞİD diye anılan Canavarları(!) çıkana kadar.

Onlar öldürünce, onlar bombalarla bir mahalleyi yok edince, onlar müslüman kadınlara ve kızlara tecavüz edince bunun adı “savaş” oluyor, yaptıklarının karşılığını vermek adına cezalandırılınca bunun adı “CANAVAR”lık oluyor.

Tabi inanırsanız… Ahmak değilseniz.

“Canavar” ilân eden onlar, öldüren onlar, ülkelerin yer üstü ve yeraltı kaynaklarını çalan

onlar, işgâl edenler onlar.

“Suçlu” IŞİD, “canavar” IŞİD, “terörist” IŞİD.

Amerikan medyasının propagandası ile “suçlu” bulunmuş ve zihinlerde yapılan “canavarlaştırma”larla Suriye’nin ve Irak’ın Emperyalist işgale uğramasının alt yapısı hazırlanmıştır.

“Kürt, Türk” milliyetçiliğinin, “sol ve sağ” kesimlerin de bu senaryolara eklenmesiyle “canavar IŞİD” algısı etrafında Amerikan işbirlikçisi İslâmcılarla birleşerek, yurdumuzu ve komşu ülkeleri Amerikalı ve Batı emperyalistlere kucak açarak karşılamışlardır.

Bugün bu katilleri bu topraklara çağıranlar, yarın bu topraklarda yaşayacak olan nesillerce lanetle anılacaktır muhakkak.

Vatanını savunan Iraklıları “IŞİD!” diyerek ötekileştirenler, sıra size geldiğinde sizi de bir isimle ötekileştireceklerdir.

Ananız, babanız, çocuğunuz bombalarla parçalara ayrıldığında, vatanınız işgâl edildiğinde, savaşta yıkılan evinizde rahat bir şekilde uyuyamadığınızda sizler ne yaparsınız?

Karşılık verdiğinizde, katilleri yakaladığınızda, hırsızlarla yüzleştiğinizde, IŞİD gibi “suçlu” ilân edilebilirsiniz.

İşte sizlerin bugün yaptığı tam da bu:

Mazlumlardan yana olmak yerine katillerle beraber halkları ve ülkeleri ABD ve BATI ile birlikte işgal etmek.

Sizler güya antiemperyalisttiniz değil mi?..

Yok, sizler antiemperyalist falân değilsiniz.

Sizler İslâm’ı hatırlatan en ufak bir unsuru bile düşman kabul ederek, ABD ve Batı ile birlikte saldıran hâin işbirlikçi çetelerdensiniz.

Mesele antiemperyalistlik falân değil.

Mesele bağımsız devletlerin Emperyalistlerce işgâlinde, İslâm’a duyduğunuz öfkenin, tüm gerçekliğinizi örtmesi.

Bir kere daha gerçek yüzünüzü gösterdiniz!

Bizler gönül rahatlığı ile şunu haykırabiliyoruz:

ABD ve Batılı Emperyalist düşmana karşı savaşan İslâmcı olsun, Hıristiyan olsun, Ateist olsun fark etmez, onların yanındayız ve destekliyoruz!

Sizler bunu diyebiliyor musunuz?

Selâm olsun FHKO’na.

Selâm olsun Marcos’a.

Selâm olsun, tüm dünyada Emperyalistlere karşı savaşan gerçek insanlara.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: