POLİS, MARAŞ’TA TEYAKKUZ HÂLİNDE

POLİS, MARAŞ’TA TEYAKKUZ HÂLİNDE

Allah Resulü’nün düşmanlarının Fransa’da cezalandırılmasının ardından Maraş polisi teyakkuza geçmiş durumda. Şehrin giriş ve çıkışlarında olağanüstü tedbirler alındı ve giren-çıkan araçlar çok detaylı bir şekilde aramaya tabi tutuluyor.

Dün, bir iş için şehir dışına çıkmak isteyen gönüldaşlarımızın aracını çeviren polisler, detaylı bir üst ve araç araması yapmışlar. Hatta, bittiği için buruşturulup yere atılan sigara paketini dahi yerden alarak içini arayan polislere, “Ne var, ne arıyorsunuz?” diye soran gönüldaşımıza, “Ortalık çok karışık, takip etmiyor musunuz?” cevabı verilmiş.

Gönüldaşımız, arama yapan polislerin büyük bir korku içinde olduğunu da aktarıyorki, GBT için telsizle kimlik numaralarını merkeze aktaran polis, korkudan rakamları karıştırıyormuş.

Lafta ecdada sahip çıktığını iddia eden ve bu iddiasının ispatı olarak Allah Resulü’ne saldıran düşmanların sesini Ulu Hakan misali kesmesi gereken AKP, bunu yapmak yerine, kendi işini yapmadığı gibi, bir de müslümanların tepkisine mani olmaya, müslümanların Allah Resulü’ne karşı olan vazifelerini gerçekleştirmelerini engellemeye  çalışıyor; “Biz de sizdeniz, biz de Avrupalıyız!” diye yaranmaya çalıştığı Batılılar için, Allah Resulü’nün düşmalarının menfaatleri adına Müslümanların karşısına dikilmekten çekinmiyor. Yani bu işler öyle tiyatro düzenleyip, eski zaman kıyafetli askerler arasında poz vermeye benzemiyor.

Bize gelince, biz Avrupalı filan değiliz; olmadığımız gibi, Üstad NecipFazıl’ın tabiriyle, “Avrupalı olmama şerefi” bizlere yeter.

Söz Kumandan Mirzabeyoğlu’nun: “Dik durun,karşınızda leşler var!”

Adımlar Maraş

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: