SİYONİST YAHUDİ HER ŞEYİN FARKINDA!

SİYONİST YAHUDİ HER ŞEYİN FARKINDA!

BELÇİKA SAVCILIĞI MÜSLÜMANLARA SALDIRIYOR

Belçika’nın doğusundaki Virviers kentinde, Suriye’den döndükleri ve “terör saldırısı hazırlığı içinde oldukları” iddia edilerek evlerine saldırı düzenlenen 3 müslüman katledilmişti.

Federal Savcılık Sözcüsü Sypt sözde terörle mücadele operasyonlarının Paris saldırılarıyla bağlantısının bulunmadığını söylese de, katledilen müslümanların Paris’deki Hesaplaşma Saldırısı bahane edilerek yapıldığı kamuoyunda herkesin farkında olduğu bir gerçek. Niyet okuyuculuğu yapan Belçika Savcılığının katledilen 3 kişinin “2 haftadır takip edildiğini ve yapılan baskınla ‘hedefi polisler ve karakollar’ olan muhtemel bir terör saldırısının önlendiğini” ifade ettiği sözleri, Batı “adalet anlayışı”nın tüm karakterini ortaya koyan niteliktedir.

Belçika Savcılığının “hedefi polisler ve karakollar” olarak medyaya servis ettiği düzmece eylem plânları konuşulurken, bir yandan da Yahudileri koruma kararı alması dikkat çekti.

 

ÖNCE BELÇİKA’DAKİ YAHUDİLER KARAR ALDI

Daha doğrusu, Yahudi okullarının korunma kararını alanlar bizzat Yahudiler olup, Belçika Savcılığı bunun gereğini yerine getireceğini açıklamakla yetindi. Hadise şu şekilde gelişti:

Belçika’da 3 müslümanın Belçika Devleti’nin saldırısına uğrayarak katledilmelerinin ardından gece saatlerinde Yahudi okulları yönetiminden bir karar açıklandı. Joods Actueel gazetesinin internet sitesinde yer alan açıklamada Yahudi cemaatinin kendi yaptığı güvenlik analizinden yola çıkılarak, bugün okullarda ders verilmeyeceği vurgulandı.

HOLLANDA YAHUDİLERİ DE PANİKTE
Geçtiğimiz hafta dergimize gelerek Genel Yayın Yönetmenimizle ikinci röportajını gerçekleştiren NOS haber sitesinde çıkan bir haberde ise Amsterdam’daki Cheider Yahudi okulunun da bugün tatil edildiği, direk olarak bir tehdidin olmadığı ancak Hahambaşı’nın Belçika’daki okulların kapanmasından dolayı Hollanda’dakilerin de kapalı kalmasının mantıklı bir yol olacağını söylediği belirtildi.

YAHUDİ HERŞEYİN FARKINDA

Avrupa medyası içinde bulunduğu Hesaplaşma Korkusu içerisinde Panik Operasyonları düzenlerken, Siyonist Yahudi, her hâlükârda, dünya çapında adaletin tesisi için yapılacak gerçek bir Hesaplaşmanın merkezinde kendisinin durduğunu bilerek, gayet “mantıklı” tedbirler alarak, bekliyor. Dünyanın hangi coğrafyasında olursa olsun Siyonizme hizmet eden Yahudi, aynı topraklardaki müslümanların hedefi olarak kendisini görüyor ve bunun tedbirlerini almaya başlıyorsa, ADIMLAR Dergisi olarak Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun ADALET MUTLAK’A kalkışmasını, “2015 Hesaplaşma Mutlaka” biçiminde verimlendirmeye çalışmamızdaki isabet, bir başka veçhesiyle daha ortaya çıkıyor demektir.

Özetle son yüz yıldır İslâm coğrafyasındaki bütün fitne, savaş, soykırım ve işgâllerin ardında olan Siyonist Yahudi tıpkı bizim gibi, her şeyin farkında!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: