ANADOLUDA HİÇBİR BATILININ CAN GÜVENLİĞİ YOKTUR!

ANADOLUDA HİÇBİR BATILININ CAN GÜVENLİĞİ YOKTUR!

ABD’de yaşayan 3 Müslüman genç evlerinde uğradıkları silahlı saldırıda katledildi. Yeni evli çift ile genç kadının kız kardeşinin hunharca öldürüldüğü olay dünya genelinde Müslümanların tepkisini çekerken, Batı medyası tarafından sistemli bir şekilde görmezden gelindi.

Obama başta olmak üzere, Batılı devlet adamlarının hiçbir açıklama yapmadığı hadise ile ilgili Türkiye hükümetini işgâl eden yetkililerden de kınama mesajı gelmedi.

Fransa’da İslâm’a saldıran 12 kişinin öldürülmesi karşısında dünyayı ayağa kaldıran Batı, demokrasinin beşiği olarak kabul edilen Amerika’da, evinde saldırıya uğrayarak katledilen 3 müslüman genç hakkında sansür uyguluyor.

 

BUNDAN SONRA

İslâm’a ve müslümanlara karşı yapılan saldırılar karşısında kılını kıpırdatmayan Batı, Avrupa başta olmak üzere kendi topraklarında panik operasyonları düzenleyerek müslümanları taciz ederken, bundan sonra İslâm Coğrafyası’nda da her türlü saldırıya açık bir konuma gelmiş ve hedef alınmasının meşruiyetini elde etmiştir.

Amerika’da müslümanların katledilmesine sessiz kalan zihniyet, Anadolu başta olmak üzere, İslâm Coğrafyası’nda rahat rahat gezemeyecek…

Halkı müslüman olan bütün ülkelerdeki insanların, Batılılar karşısında misliyle mukabele haklarını kullanma şartları doğmuştur.

Amerikalılar başta olmak üzere, bütün Batılı ülke vatandaşlarını bizim sokaklarımızda can güvenliği yoktur.

Hiçbir Batılının bu hesaplaşmadan kaçışı ve kurtuluşu da yok!

Hiçbir Batılının canı, bir müslümanın canından daha değerli değildir.

Hükümetler ne düşünürse düşünsün, nasıl bir politika izlerse izlesin, İslâm ülkelerindeki halkların hissiyatının hangi yönde olduğu bellidir.

Bu noktada, hükümetlerin çizdiği ve uyguladığı politikalar haricinde, halkın içinde meydana getirilecek örgütlenmelerle Batı karşıtı inisiyatif ele alınacak ve yaygınlaştırılacaktır.

Nasıl ki, evinde katledilen 3 müslümandan dolayı Amerikan hükümeti bu katliamı gerçekleştirenlere dünya kamuoyu önünde herhangi bir kınama yapmıyor ve yaptırım gerçekleştirmiyorsa, İslâm Milleti içinde, Türkiye başta olmak üzere iktidarda bulunan hükümetler de, Batı karşıtı bu tür inisiyatiflere müdahale etmemeli.

Onlar, “elleri kolları bağlı” uluslararası politikaların içinde debelenirken, bu debelenmelerini “mazur” gösterecek şey, halkın içinde Hak adına meydana getirilecek Batı Karşıtı Örgütlenmelerin önünü açmak olacaktır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: