ABD BÜYÜKELÇİSİNİN FAÇASINI ÇİZDİLER: BÖLENİ BÖLERLER!

ABD BÜYÜKELÇİSİNİN FAÇASINI ÇİZDİLER: BÖLENİ BÖLERLER!

İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana Büyük Asya’yı kendi lehine parçalayarak sömüren ABD’nin Güney Kore Büyükelçisi Mark Lippert, Seul’de düzenlenen bir konferansta, bir Güney Kore vatandaşının saldırısına uğradı.

İstisnasız bütün internet sitesi ve televizyon haberlerinde “kuru bilgi” olarak verilen haberin aslını bilin diye yazıyoruz:

Birincisi; hadise tam da ABD’nin bölgemizdeki işbirlikçi hain yapılanmalar ile ortaklaşa bir şekilde Musul’a operasyon düzenlemesi haberleri üzerine yaşandı.

Bu eylemi, bu operasyona ilk tepki olarak da okuyabilirsiniz.

İkincisi; eylemi düzenleyen kişi, Kore’nin birlik ve bütünlüğünü savunan bir vatansever.

Eylem tarzındaki isabete bakın ki, eylem, Kore bütünlüğünü 50 yıl önce bölerek kardeşleri ayıran ABD’nin Büyükelçisinin yanağını ikiye bölünmesiyle gerçekleşiyor.

Emperyalizmin onyıllardır birkaç fotoğraf veya imajla yaptığı manipülasyon haberlerinin etkisinin farkında olduğu gözlemlenen Büyükelçi, aldığı yaranın görünmemesi için büyük çaba sarfediyor.

Resmi açıklamada yanağındaki bölünmenin boyunun onbir, derinliğinin ise üç santim olduğu ifâde edilen hasarla ilgili uzmanlar, artık Büyükelçinin gülebilmesinin mümkün olmadığını, zira ilgili mafsalların büyük zarar gördüğünü açıklamışlar.

“Süper Güç”ün karizmasının çizildiği hadise ve verdiğimiz bilgiler son derece gerçek!

Darısı bütün ABD Büyükelçileri ve Bölücü İşbirlikçilerinin başına…

Bölenler tabiî ki şu veya bu şekilde bölünecekleri günü beklemeliler!

 

ADIMLAR Dergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: