IRAK’TA SAVAŞ UÇAĞI VE HELİKOPTER DÜŞÜRÜLDÜ

IRAK’TA SAVAŞ UÇAĞI VE HELİKOPTER DÜŞÜRÜLDÜ

IRAK’TA SAVAŞ UÇAĞI VE HELİKOPTER DÜŞÜRÜLDÜ

Vatanlarını Haçlı Teröristlere, emperyalist işgalciler ve onların yerli işbirlikçilerine karşı müdafaa eden Irak Millî Kuvvetleri son 24 saat içerisinde bir helikopter ve uçak düşürerek, işbirlikçi Şia hükümetine ve onlara destek olan altmıştan fazla ülkenin birleşerek “koalisyon” adını aldığı Irak’ı yağmalamak, Irak’ta Sünnî direnişi kırmak isteyen eşkıya sürüsüne de büyük bir darbe vurmuş oldu…

Irak’ta savaş büyük bir hızla devam ediyor.

Bizim adımıza utanç olan durum ise, maalesef ki, bu koalisyon denen ülkelerarasında Türkiye’nin de olması ve AKP iktidarının Amerika’nın talepleri doğrultusunda, Haçlı Kuvvetlerine destek oluyor olması.

Amerika’nın İran’la Bağdat üzerinden anlaştığı artık kesin. Bağdat Amerika-İran düşman kardeşleri arasında taksim edilmiş ve İran’la  bırakılmış durumda. Bunun karşılığında da Irak’ın kuzeyindeki etkinliğinin zayıflayacağı kesin gibi.

91 isyanını hatırlatır şekilde güneyde Şii şovenizmi kuzeyden de etnik Kürtçülük üzerinden Irak direnişine saldırıya geçen Batı, bu saldırısını son hamle olarak düşünüyor. Asıl hedef Ehli Sünnet direnişi yok ederek bölgeyi Şii şovenizmi ve etnik Kürtçülüğün kontrolüne bırakmak. Böylece de Ehli Sünnet Türk’ü boğacak Anadolu’yu Batı kontrolüne tekrar almak.

İşler çok ciddi bir evreye girdi. Herkes hazırlığını buna göre yapmalı.

Adımlar   

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: