İRAN’IN ŞİÎ YAĞMACILARININ BUGÜNKÜ AKIBETİ

İRAN’IN ŞİÎ YAĞMACILARININ BUGÜNKÜ AKIBETİ

– Tikrit’te Şiî İran ordusu ve Etnik Kürtçü Peşmerge kuvvetleri Irak Milli Güçleri karşısında büyük kayıplar vermeye devam ediyor… Fotoğrafta gördüğünüz tabutlar, İran’ın Safevî Ordusu için hazırlanan ve sürekli yenilenen tabutlardan bazıları…

– Şiî Mollalardan Ebu Ali namlı bir İran vatadaşı “âlim” zat, Ehl-i Sünnet Araplar karşısında savaşırken öldürüldü…

– Diğer yandan İran’ın “Öfke Tugayları” adlı terörist çetesi üyelerinden “Ali” kod adlı Ebu Hassan da İslâm Akıncıları tarafından öldürüldü.

– Tikrit’te devam eden çatışmalarda yer alan “Bedir Tugayları” adlı terörist yapılanmanın kölelerinden Kuveyt vatandaşı El Lobavi de aynı akıbete uğrayanlardan…

– Bedir Tugayları komutanı Hadi El Amiri’nin “keskin nişancı atışlardan korumak”la görevli subayı Abbas Fadhil da öldürüldü.

– Kendisine “azrail” lakabını veren korkaklardan ve Şiî milis güçlerinin önde gelenlerinden Maher da, Ehl-i Sünnet bir keskin nişancı atışıyla cehennem biletini aldı.

– Son olarak Diyala’nın “Antiterör mahkemesi” kodlu Ehl-i Sünnet direnişçileri yargılayan işbirlikçi Hâkimlerinden Tamir El Anbaki de düzenlenen suikast sonucu öldürüldü.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: