AVRUPA’DA ATILAN YENİ ADIMLAR

AVRUPA’DA ATILAN YENİ ADIMLAR

Adımlar Fikir, Kültür, Siyaset Platformu’nun yurtdışındaki temsilciliklerinin başında gelen ADIMLAR Almanya ilk toplantısını yaptı.

Başta Mustafa Fişengçi olmak üzere, Nihan, Aytekin ve Lokman gönüldaşlarımızın katıldığı bu ilk toplantı, seferberlik hâlinde bulunan gönüldaşlarımızın, çalışmalarını sistemli bir biçimde yürütme kararlılıklarını ortaya koydukları yeni bir safhanın işaretçisi niteliğinde… Gönüldaşlarımızın ortaya koydukları iradeye uygun olarak üzerimize düşenleri yapma arzusunda olduğumuzu beyan ederek ve kendilerini selâmlayarak, söz konusu toplantının bize gönderilen kısa haberini sizlerle paylaşıyoruz.

ADIMLAR

ADIMLAR ALMANYA SOHBET-İSTİŞARE TOPLANTISI

Adımlar Fikir, Kültür, Siyaset Platformu Almanya olarak, dün (22.03.2015) ilk sohbet ve istişare toplantımızı Lokman Gönüşdaşımızın Neuss şehrindeki mekanında gerçekleştirdik.

Kendisine misafirperverliği ve aktif katılımı dolayısı ile teşekkür ederiz.

Toplantımızın konusu “100. Yıl vesilesiyle Çanakkale Zaferi” etrafında tarih muhasebemiz… Bu başlık etrafında düşüncelerimizi beyan ettikten sonra “Neler yapabiliriz?” meselesini de işledik ve “Bismillah!” diyerek kısa vadede Adımlar Avrupa adına bir mekân tutulması ve faaliyetlerimizin bir adres etrafında sürdürülmesini kararlaştırdık.

Halka açık planladığımız “29 Mayıs – Fetih İstanbul” başlıklı ikinci toplantımızı, inşallah, kendi mekânımızda yapmak niyetindeyiz.

Tarih, yer bildirimi hakkında ayrıntılı bilgi, yine internet üzerinden sosyal paylaşım sitelerinden yapılacağı gibi, Adımlar Dergisi’nden de duyurulacaktır.

Allah utandırmasın.

Adımlar Avrupa

P1030499P1030503P1030498P1030506

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: