TERÖRİST AMERİKANIN PROPAGANDA MAKİNESİ HABER 7’NİN, KEMİK BEKLENTİSİ

TERÖRİST AMERİKANIN PROPAGANDA MAKİNESİ HABER 7’NİN, KEMİK BEKLENTİSİ

Önce Haber7’nin “haber”i:

BİNLERCE ASKERİ KURTARAN BİRLİK DİYARBAKIR’DA

IŞİD, koalisyon uçaklarını vurursa esir düşen ya da yaralanan pilotları onlar kurtarıp Türkiye’ye getirecek.

IŞİD, Şubat ayında F-16’sı düşen Ürdünlü pilot Muaz el-Kesasibe’yi rehin almış, ardından diri diri yakmıştı. O dönemde Ürdün, ‘Pilotumuz zamanında kurtarılsaydı IŞİD’in eline düşmeyecekti’ diyerek tepkisini dile getirmişti. Bazı Arap ülkeleri de ‘Kurtarma ekipleri çok uzakta’ diyerek operasyonlara katılmaktan vazgeçmişti. O dönemde Türkiye’deki üsler kullanıma açık olmadığı için Bahreyn’deki üssü kullanan ABD, İncirlik dahil 5 hava üssünün IŞİD’le mücadelede kullanıma açılmasının ardından ‘arama-kurtarma’ alanında da önemli bir üstünlük sağlamış oldu.

Savaş bölgesine en yakın Türk Hava Üssü olan Diyarbakır 8’inci Ana Jet Üs Komutanlığı’na 11 Eylül saldırıları sonrasında düzenlenen Irak ve Afganistan operasyonlarında 1000’e yakın Amerikan askerini savaş çatışma alanlarından sağ kurtaran özel ekip Guardian Angels (Koruyucu Melekler) konuşlandırıldı.

Kurtarma, direniş, kaçış
Bir koalisyon uçağının vurulması durumunda pilotu kurtarmaya ve rehin düşmesini engellemeye çalışacak bu özel ekip, paraşütle indirme yapan askerlerle kurtarma, sağ kalma, direniş ve kaçış konusunda uzman subaylardan oluşuyor.Keskin nişancı tüfeklerinden otomatik silahlara kadar tam donanımlı olarak görev yapacak birlik, HH-60G Pave Hawk helikopterleri ve HC-130 uçakları ile çatışma bölgelerine indirilecek. Gerekirse pilotların kurtarılması için IŞİD militanlarıyla çatışmaya girilecek. Ekip içinde yaralıları tedavi edecek bir uzman sağlık görevlisi asker de bulunacak. Kurtarılan pilotlar Diyarbakır’daki üsse getirilecek.

İsimleri gizli tutuluyor

Dünyanın dört bir yanında konuşlanmış olan Koruyucu Melekler birlikleri ABD Hava Kuvvetleri’nin en özel ve en zorlu birimi olarak biliniyor. Bu ekibe katılım için askerler çok zorlu ve sıkı bir eğitimden geçiyor. Bu birliğe katılmak isteyen askerlerin 10’da 9’unun eğitimi tamamlayamadan başarısız olduğu biliniyor. Çoğu zaman düşman topraklarının ortasına havadan indirme yaptıkları için direkt hedef haline gelmelerini engellemek amacıyla kimlikleri gizli tutuluyor. Askerler, PJ (Parajumper) olarak biliniyor ve her birinin bir kod adı var.

***

Miğde bulantısı içerisinde “haber”i okudunuz… 

Haber 7 kod adlı Amerikancı haber sitesi, soykırımcı conilerin “İmage Maker”liğini üstlenmiş. Belli ki, geçtiğimiz gün Terör Örgütü Amerika’nın İncirlik’in ardından Diyarbakır’a da konuşlandırılmasını konu ettiğimiz “TERÖR ÖRGÜTÜNÜN UÇAKLARI DİYARBAKIR’DA” başlıklı haberimizin bazı internet sitelerinde paylaşılıp, sosyal medyada uyandırdığı ilginin ardından, harekete geçmek zorunluluğu hissedilmiş ve bu “terörist coni” imajını “melek Amerikan askeri”ne çevirme görevini Haber 7 üstlenmiş.

91’den beri İslâm Milleti’ne mensub 5 milyon Arab’ın katlinden sorumlu olan conileri “Melek” şeklinde tasvir eden tanımlamaları öne çıkaran Haber 7’nin müslüman görünümlü ve Dine içten saldıran, din-millet-vatan düşmanı ajan kalemşörleri, bu haberlerin ardından Terörist Amerikan Elçiliğinden yüklü bir çek (kemik) bekliyor olabilir. Yayın politikasını din ve vatan satıcılığı çizgisinde tutarak yıllardır başta Türk Milleti olmak üzere Anadolu ahâlisini zehirleyen bu hazcı-hedonistlerin beklentisi başka ne olabilir?!

2002 Afganistan ve 2003 Irak Saldırılarındaki Amerikancı yayınlarıyla, İBDA mensupları Batıcı Rejime karşı can pahası mücadele ederken onları rejime ihbar eden yayınlarıyla hafızalardan silinmeyecek “iş”lere imza atan,   içimizdeki Müslüman görünümlü Amerikancıların, böylesi haberler yapmaya başlamaları, aslında sevindirici bir gelişme olarak da kabul edilebilir.

Zira içinde bulunduğumuz savaş şartları, ikiyüzlülüğe fırsat vermeyecek bir seviyeye doğru tırmanıyor. Ve sözde “Türk” özde ise kökten Amerikancı Haber7 gibi fitne yuvalarının, savaş şartları yaklaştıkça ciğerlerindeki lekeyi gizleyememelerine yol açan haberleri böylece ortaya çıkıyor.

Onyıllar boyunca, zihnen uyanık her ferdin, Haber 7 adlı fitne yuvasının tek tek bütün haberlerinde görebileceği İşgalci Haçlı-Yahudi müttefiki değerlendirmeleri, Terör Örgütü Amerika’nın terörist conilerini “melek” diye haberleştirmesiyle artık pişkinliğe varmış durumda.

Amerika ve işbirlikçileri bölgede milyonlarca insanımızı katlederken, Haber 7 ve benzeri yayın organları, Türkiye’de insanımızın zihinlerini katletmekle meşgul oldular hep… Ancak Din, Vatan ve Millet hissinden nasib almamış soysuzların kaleminden böyle “haber” görünümlü saldırılar çıkabilir.

Her gün kendi vatanımızda asker ve polis katledilirken, Terörist Başı Amerika’nın conileri hakkında böylesi “melek” ve “süper” asker edebiyatı yapmalarının gerekçesini, vatanımızın gerçek bir temizliğe tâbi tutulacağı yakın bir gelecekte göreceğiz. Hıristiyan-Yahudi Batı Emperyalizmine gönülden köleliğin, Türk Düşmanlığı üzerinden İslâm’ı içten yıkmak için dışarıdan saldıranlarla yapılan işbirliklerinin ve bunlara ait belgeleri Haber 7 ve benzerlerinin mahzenlerinde bulacağız.

Irak ve Afganistan katliamlarından soğukkanlı bir şekilde “operasyon” diye bahsedebilen bu site, Adımlar’a yapılan saldırıdan tek cümle hâlinde bahsetmediği gibi, geçmişte de Batıcıların lehine İBDA Camiâsına saldırmıştı. Şeytanın sözcülüğünü yaparak Amerikalı katilleri “Melek” olarak zihinlere işleyen bu beyni iğdiş tayfa, İslam coğrafyasında Batının yaptığı katliamlarda aldıkları görevlerin hesabı sorulduğunda bakalım ne yapacaklar. 

MÜSLÜMAN KİSVESİ ALTINDA, RAHİPLERE SESLENMEK

Amerikan Propaganda makinesinin bir unsuru olarak habere, “İslam Devleti üzerinden, İslâm temelli Batı karşıtı direnişin canavarlaştırılması” ile başlayan Haber 7, İncirlik’ten sonra Diyarbakır’da da bir İşgâl Üssü kurulmasını “Amerikalı masum pilotların cani Işid’in elinden kurtarılması” şeklinde, çocuk kandırırcasına “haber”leştiriyor.

“Yanan Ürdünlü Pilot” lafını, “haber”ine adetâ “pekiştirme edatı” olarak sıkca kullanan bu ajan haberciler, milyonlarca insanımızı attıkları bombalarla yakıp yok eden soykırımcı terörist pilotların kurtarılmasının ve “sağ salim evlerine geri dönmeleri”nin önemine dikkat çekiyorlar.

Haber 7’nin pek güvendiği “Dünyanın dört bir tarafına konuşlanmış en özel birlik” olarak efsaneleştirdiği bu teröristlerle ilgili görmezden geldiği bir şey var: O, korkaklıkları aldıkları mağlubiyetlerle tescillenmiş birlikler, 91 Saldırısı’yla başlayan Müslüman-Arab İstiklâl Savaşı’nda, özellikle 2003’ten beri terör yuvalarından dışarıya çıkamıyorlardı. Bunun içindir ki, kendilerine yalvaran Etnik Kürtçü Şöbenistleri kurtarmaya çalışırken, İslâm Milletininin şerefli bir üyesi olan Arab kardeşlerimizi cesurca(!) havadan bombalıyorlar… Afganistan’da Kabil Havaalanının dışına çıkamazlarken, Irak’ta 2003’ten beri “Yeşil Bölgede” hapsedildileri de unutulmamalı…

Haber 7 bunları bilmiyor mu?

Tıpkı “haber”inde övdüğü teröristlerin her birinin isimlerinin gizli tutulup kod isimler alması gibi, “Haber 7” kod ismiyle görevli olarak, tabiî ki biliyor… Haberin ne mânâya geldiğini, “yazan”ın kimliğini gizleyerek bildiğini gösteriyor… Kendisine verilen görevini pervasızca yaparak, bu aşağılık Amerikancı Propagandayı kendi kurtuluşuna vesile olur diye seçiyor… Fakat tarih, kovulan İşgâlcinin ardında bıraktığı işbirlikçiler ve onları kıskıvrak yakalayan Kurtuluş Savaşçıları’nın intikam sahneleriyle doludur.

Vatanımıza, insanımızı katletmek için yerleştirilenleri “düğün-bayram” ağzıyla kutsayan haçlı zihniyetli Haber7, 1000 coniden oluşan bu birliklerin görevini “bir-iki pilot kurtarma” şeklinde yazarken;

Diyarbakır’a üs kuran bu teröristlerin, komşu bir ülkeye topraklarımızdan geçerek saldırdığı için “yabancı terörist savaşçı” olarak görülüp, başta Türk Milleti olmak üzere bütün Anadolu ahâlisi, Türk Asker ve Polisinin gördükleri yerde gözaltına alma ve tutuklama hakkına sahiptir. Bu milletin içinden çıkmış ve bu milleti korumakla vazifeli Asker ve Polisin de hiçkimseden hiçbir emir almadan bunları tutuklama ve etkisizleştirme yetkisi vardır.

Müslüman kisveli, fakat mabetleri Vatikan olan Haber7 ve gibileri de Amerika Terör Örgütü’ne Yardım ve Yataklık suçundan aynı muameleye tabi tutulacaktır.

HERŞEY ORTADA

Bu “haber”in yayınlanmasının ardından söz konusu ihanet yuvasındaki yazıya bir çok yorum yapılmış… Yorumların bazılarını, yorumsuz olarak aynen veriyoruz:

Dikkat: geçenlerde ırak parlamentosunun bir haberi vardı bu haberle birlikte anlaşılıyor ki abd TSK nın ırak ta yaptığı operasyonların koordinatlarını bilmek istiyor müttefiklerimizle kendi çıkarımıza göreceğimiz şeyler var görülmeyecek şeyler var üstelik kurtarılmaya muhtaç bir halimiz yok şu an bu ne perhiz ne lahana turşusu derler adama

ALPARSLAN: tarıh tekerrurden ıbaret aynı fılm tekrar oynuyor, bır zamanların istikrarsızlık ve kan emıcısı çekiç güç geri gelmiş adı değişmiş sadece ey vatanım uyan !!! dusmanı tarıhte denıze dökmek yetmez maskelılerede aldanmamalı daha kac kez aynı fılımde dayak yıyen fıguranı oynayacagız aklım almıyor aklımıza ne oldu bızım …

KAMİL: Arkadaşlar hiç klavyenizi yormayın bu koruyucu melekler pkklıları koruyacak eskiden çekic gücdü şimdi ise koruyucu melek çünkü pkk çok büyük darbe aldı abd çıldırıyor aleni bişey yapamadı koruyucu melekmi kelekmi onları devreye soktu UYANIN YÖNETİCİLER ESKİ HATAYA DÜŞMEN MÜSLÜMAN FERASET SAHİBİDİR::::

Turab: fitne fesat için geldiler

Tarık Türk: İşidi vurduğumuz sürece ülkemize huzur gelmez bırakın işidi onlar pkk ve bütün teröristleri temizler

Buğra: domuzdan post olmaz, düşmandan dost olmaz,bu ne komiklik.Allah yardımcımız olsun.

Yiyen varmı: amerika hayranlığı hayırdır…

Çekiç güç: 1965 yılında savaşın olmadığı yerde, barış gücü adı altında, Halk arasında çekiç güç diye adlandırılan , diyarbakırda PKK lı yetiştirme çiftliği kuran Amerikan askerleri ile benzerlikleri var.

Halil: amerikan askeri geldi rehın alınan askerlerını kurtaracak dıye sevınen bır musluman kendını sorgulamalı bence peki diyarbakır da baska ne iş yapar bos vakıtlerınde

Mahmut: Sanki bizi kurtarmaya geliyorlar. Belli ki, ABD, ülkemizdeki ayrılıkçı grupları desteklemek için gönderiyor bu lanetli şeytanları.

Gökhan: O anlattıgınız görevi türk askeri yapamıyomu bu kadarmı küçük görüyosunuz askerimzi hayır çünkü bu haberi buraya koyarken bunların oiş için buraya gelmiyicegini gayet iyi biliyosunuz cnn nin demir tasa yaptıgını siz amerikaya yapıyosunuz koruyucu melekmiş ellerindeki müslüöan kanlarını silsinler

İsmail: Erbakan hocamızın kovduğu çekiç güç 14 yıl sonra geri geldi yani. yazıklar olsun.

Müslüman: indirilen yerlerde düşman askerinin adınımı soruyorlarmış???!!!…

Misafir: cok abartmayin bunlari bizim bordo berelilerden odleri kopuyor bunlarin… bunlarin da dahil oldugu ozel kuvvetler yarismasinda 5 sene ust uste bizimkiler birinci olunca yarismayi kaldirmislar..

Muammer: Eyvah. eyvah…ABD ülkemize ancak bela getirir. Allah sonumuz hayır eylesin. Başımızdakiler Ülkede bir tek yabancı unsur bile kalmayacak kararı alıp uygulayabilecek halde midir bilinmiyor.

Osmanlı: o katillerin bizim ülkemizde ne işleri var hemen defolup gitsinler iki yüzlü abd hem türkiyey le müttefik hem pkk ya silah egitim her türlü yardımı yapıyor alcak abd topraklarımızdan defol

Kiraz: bende bizim askerlerden bahsediliyor sandım…

Mustafa: Amma reklamını yapmışsınız, neredeyse süpermen diyecekler.

M.DOĞAN: Övünecek başka hiçbirşeyimiz kalmadımı ki AmeriKan’ın askerlerini övüyoruz. Celladına aşık bir bakış açısı.Allahım sen aklımıza mukayyet ol.

han li: ajan bunlar ajan uyumayın..

Badıllı: Onla, hâşâ koruyucu melek değil karıştırıcı şeytanlar dır.

Emekli hasan: hani türkiyenin dünyada sözü geçiyordu. memleketim dingonun ahırına döndü. giren çıkan belli değil. peşmerge bile ayak bastı bu topraklara. yazıklar olsun. böyle haber mi verilir. bende sandım osmanlının akıncıları geldi.

Coniler: abd conilerini de soktuk ya ulkemize. habere bak neredeyse yaşa amerika diyecek. ove ove bitiremiyor adamlari.

Cihan: Bunlar sıkışan pkk yı kurtarmaya mı geldiler yoksa…???

Balba: ülkemizi amerikan askerlerine açmanın haberi de ancak bu başlıkla verilebilirdi, sonra ağlamayın abd pkkyı destekliyor filan diye

Vatandaş: ne işleri var diyarbakırda amerikadan dost olmaz…

Hasan: Abd askeri melekmi oldu simdi?

Politika: Surekli ABD den sikayet ardindan heryere askerleri yerlestir ve bunu anlat

İstanbul: Onlar konusur Ak parti yapar

Petrolcü: Bunlardan dost olmaz takip altına alınmalı,çekiç güç gibi pkk ya yardım eder hiç belli olmaz

İstanbullu: olaya bak ABD ci olduk çıktık.

Karun: Her gun Abd onu yapti bunu yapti diye sikayet et ardindan askerleri her yere yerlessin

Faruk: ABD askerleri Diyarbakir a yerlesti desenize

Hakan: Diyarbakir da Abd ye us mu actik?

Muhammed: Alman hayranlığı bize kurtuluş savaşını yaptırdı. Amerikan hayranlığı inşallah benzeri bir duruma yol açmaz.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: