ANADOLU’DAKİ GÖNÜLDAŞLARIMIZLA BULUŞTUK

ANADOLU’DAKİ GÖNÜLDAŞLARIMIZLA BULUŞTUK

Adımlar Fikir, Kültür, Siyaset Plâtformu istişare-sohbet toplantılarına devam ediyor.

Bu haftasonu Adımlar Dergisi Fatih Bürosu’nda gerçekleştirilen toplantımız, Anadolu’dan davet ettiğimiz gönüldaşlarımızın katılımıyla gerçekleşti. Tekirdağ, Aydın, Adana, Düzce, Antalya ve Maraş’tan gelen gönüldaşlarımızla yaptığımız değerlendirme toplantısı gece geç saatlere kadar sürdü.

Adımlar Platformu olarak bundan sonra neler yapmamız gerektiğinin istişare edildiği toplantı, BD-İBDA Tarih Muhasebesine nisbetle Adımlar Cephesi’nin tuttuğu mevzi ve 25 Mart sonrası “büyük inşâmızı tamamlama” sorumluluğunun gerekleri etrafında şekillenerek sürdürüldü.

Aynı zamanda toplantımız, her faaliyetimizi kendisine nisbetle mânâlı kılabileceğimiz “Tarih Muhasebesi”ne bakışımız ve bu çerçevede 1985’lerden bugüne ortaya koyduğumuz çizgimizle birlikte, içinde yaşadığımız nihâî sürecin bize dayattığı problemlerin çözümüne dair bir muhasebeye de konu oldu.

Davetimize icâbet ederek toplantımıza katılan gönüldaşlarımıza, davete icâbet ettikleri ve bu hususlarda yaptıkları katkılardan dolayı tekrar teşekkür ederiz.

ADIMLAR Dergisi

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

adimlar-anadolu-istisare-sohbet-toplanti-6

adimlar-anadolu-istisare-sohbet-toplanti-5 adimlar-anadolu-istisare-sohbet-toplanti-4 adimlar-anadolu-istisare-sohbet-toplanti-3

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: