SERDENGEÇTİ YAŞASAYDI

SERDENGEÇTİ YAŞASAYDI

 

SERDENGEÇTİ yaşasaydı:

– Âyetlerle dalga geçen makaracılara ve onları seçim balkonlarına taşıyanlara; ”Öncekiler bu milleti hürriyetinden etti, siz zürriyetinden etmeye yelteniyorsunuz dürzüler!” derdi.

– Çocuğuna süt parası bulamadığı için ya intihar eden ya da kendini satan anaların olduğu memlekette AKSARAY kurup milletin sarayı diye yutturmaya kalkanlara, ”NE MİLLETİ, MİLLETİN DEĞİL ZİLLETİN SARAYI!” derdi.

-“Hz. Peygamber Mekkeyi fethettiğinde kibirlendi biz kibirlenmeyeceğiz” diyebilen “içişleri bakanı”na ”İÇİŞLERİ DEĞİL KÜFÜRDE ÇÜŞİŞLERİ BAKANI!” derdi.

– Meclise Öcalan soyadında milletvekili girdiğinde ”İki otobüs dolusu milletin meclisinde ecnebi lehine söz alan, kimdir bu milletten öç alan!” derdi.

– 17-25  Aralık faş olduğunda da şu şiiri yazardı;

Saat saat dakika dakika

Cehenneme kutu kutu

Hazineden ateş taşır

Allahsız kitapsız politika”

Velhasıl; Kıçı kırık iktidar tetikçisi gazeteciler, filân medya grubuna samimiyet testi sunmaya kalktığında, falanca televizyona “işten atılacaklar” listesi verdiğinde, hiçbir hukuki kimliği olmadığı hâlde, yakında şu şirketlere de kayyum yolda diye rahat rahat ağzından yellenip puşt kabadayılığı yaparken, SERDENGEÇTİ yaşasaydı da bugünleri görseydi, bu kudurmuş sapkınları; ”Önce azar azar yazar, sonra ona karşı da büsbütün AZARlardı!

Üstad Necip Fazıl‘a yoldaşlık etmiş Osman Yüksel Serdengeçti’ye rahmet ve duâ!

Ahmet SAYAN

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: