ALMANYA ASKER, UÇAK VE FÜZELERİYLE TÜRKİYE’YE YERLEŞİYOR!

ALMANYA ASKER, UÇAK VE FÜZELERİYLE TÜRKİYE’YE YERLEŞİYOR!

Hükümet, Türk Kamuoyunu “Rusya düşmanlığı” üzerinden oyalarken, “Üst Akıl”ın (ABD-AB) Haçlı askerlerine vatan topraklarını peşkeş çekmeye devam ediyor.

İktidarı boyunca Amerika’ya bütün üsleri kullandıran İktidar, Irak ve Suriye’de Haçlı Emperyalistlere karşı devam eden Ehl-i Sünnet Arap Direnişi’ni yok etmek gayesiyle geçtiğimiz hafta Fransa’ya İncirlik üssünü ve Mersin Taşucu Limanını kullanma izni vermişti.

Basına bugün yansıyan haberler, Haçlı Savaşı veren güçlere verilen imtiyazların sadece ABD ve Fransa ile sınırlı olmadığını gösterdi.

Türk düşmanı AB ile geçtiğimiz haftasonu gizli-kapaklı yapılan anlaşmaların neticeleri hâlinde, Millî menfaat ve haysiyetimizi ayaklar altına alan hukuksuz kararnamelerle uygulamaya konulan kararlar kapsamında Almanya’nın da Hükümet tarafından Terör Üssü hâline dönüştürülen İncirlik’e yerleşeceği bildiriliyor.

Kapsamı bilinmeyen ve karşılığı 3 milyar avro olan bu anlaşma neticesinde konuşan Alman Savunma Bakanlığı Sözcüsü Jens Flossdorf “gelecek hafta iki Tornado keşif uçağıyla bir adet yakıt ikmal uçağının, Almanya tarafından İncirlik Hava Üssü’nde konuşlandırılacağını” söyledi.

Federal Basın Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Jens Flossdorf, bakanlar kurulunun, maksimum 1200 asker ve 6 Tornado keşif uçağıyla bir yakıt ikmal uçağı ve bir fırkateynin Suriye’ye gönderilmesini kararlaştırdığını ancak bunun uygulanabilmesi için Bundestag’ın onayını beklemek zorunda olduğunu kaydetti.

Basın toplantısında ayrıca bir yıllık görev süresi bulunan Almanya’nın Suriye misyonunun, İslâm Devleti‘nin tamamen yok edilinceye kadar  görev süresinin yıl yıl uzatılabileceği ifâde edildi.

Bilindiği üzere 25. Yılını dolduran Irak İstiklâl Savaşı’nda 5 milyon Arab kardeşimizi katleden bombaların çoğunluğu, İncirlik Terör Üssü’nden havalanan uçakların bombardımanlarıyla gerçekleşmişti. Haçlı Koalisyonu ve bölgemizdeki işbirlikçilerinin Amerikan Terör Örgütü’nün “Esas Düşman IŞİD” politikasını benimsemeleri, İslâm Devleti’nin durduğu yeri apaçık ortaya koymakta.

Millet’ten “Batı’ya karşı kurtuluş savaşı” sloganlarıyla rekor oy alan iktidarın, Batı’nın kurtuluşu için gösterdiği bu gayret, AKP’li seçmen tarafından hayâl kırıklığından çok öfke meydana getiriyor.

Üstelik Alman Hükümeti, bakanlar kurulu olarak aldığı kararı uygulamaya koymak için Alman Meclis’inden onay almayı beklerken, AKP Hükümeti, bu işi ne Millî İrade ve ne de Meclis’e danışmadan uygulamaya koymakta.

Hatırlanacağı gibi Alman Başbakanı Merkel, “AB görüşmeleri” sırasında Türkiye’nin aldığı 3 milyar avroyu “Türkiye bu parayı hak etti” sözleriyle değerlendirmişti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: