CALİFORNİA’DA İNTİKAM SALDIRISI: TERÖRİST CONİLERİ REHABİLİTE ETTİLER!

CALİFORNİA’DA İNTİKAM SALDIRISI: TERÖRİST CONİLERİ REHABİLİTE ETTİLER!

Dün akşam saatlerinde ABD’nin California Eyaleti’nde iki müsslümanın gerçekleştirdiği operasyon sonucunda 14 kişi ölürken, aralarında durumu ağır olanlar olmak üzere 18 kişi de yaralandı. Yaralı sayısına “hafif yaralılar” dahil değil.

Saldırıyı düzenleyen Mücahidlerin kimlikleri bugün sabah saatlerinde Syed Faruk ve hanım bir mücahide olan Tashfeen Malik olarak açıklanırken, Syed Faruk’un ABD vatandaşı olduğu ve saldırının gerçekleştiği San Bernardino sağlık departmanında çalıştığı kaydedildi. Faruk’la eyleme katılan Tashfeen Malik hakkında ise bilgi yok.

Saldırı sırasında Amerika’da büyük bir korku ve panik yaşanırken bölgeye çok sayıda özel polis (SWAT) ve sağlık ekibi gönderildi. Siyah kıyafetlerle gerçekleştirdikleri eylem sonrasında mücahidler, geldikleri siyah bir jiple bölgeden uzaklaşırken Amerikalıların saldırısına uğradılar ve çıkan çatışmada şehîd oldular. Çatışmada bir polis de yaralandı.

Saldırının Haçlıların “Noel kutlamaları” yaptıkları günlerde yapılması sonucu, Amerika ve Avrupa’da yapılacak olan “Noel” programlarının da iptali söz konusu.

Amerika’da günden güne kalplere yerleşen Cihad-intikam korkusunun yayılmaması için FBI’ın yaptığı “eylemin terör saldırısı olup olmadığı belli değil” açıklaması dikkat çekti.

Ayrıca hadise üzerine yapılan haberlerde “saldırının meydana geldiği binanın engellilere hizmet veren Inland Regional Center olduğu, ancak saldırganların niçin burayı hedef aldığı bilinmiyor” sorusu etrafında “masum engelliler” edebiyatı yapılırken, saldırı yapılan merkezin Irak ve Afganistan başta olmak üzere İslâm Coğrafyası’nda işgâle katılıp yaralanan conilerin de “rehabilite” edildiği bir merkez olduğu dikkat çekiyor. Masum Müslümanları katlettikten sonra aldıkları kurşun yaralarının ödülü olarak “golf sahası”nda oyun oynayan katil-suçlu conilere karşı yapılan operasyonun, tam da “3 Aralık Dünya Engelliler Günü“nde gerçekleşmesi ayrıca dikkat çekiyor. Anlaşılan o ki, Amerika ve diğer Batılı müttefiklerinin on yıllardır İslâm Toprakları’nda milyonlarca çocuk, genç, kadın ve erkeği sakat bıraktıktan sonra, dönüp ülkelerinde “rehabilite” edilip, golf oynamalarına Mücahidlerin gönlü razı gelmemiş!

İslâm Milleti’ne yapılan düşmanlığa, aşağılanmaya ve hakaretlere çalıştığı “sağlık departmanı”nda bizzat şahid olan Syed Faruk, silah arkadaşı Tashfeen Malik ile birlikte düzenlediği intikam saldırısıyla teröristleri cezalandırmış ve geride kalanların kalplerindeki korkuyu arttırmıştır.

Allah şehâdetlerini kabul etsin!

ADIMLAR Dergisi

Syed_Faruk_1

SB2 San-Bernardino-California-mass-shooting-604x270 patriot-cup-gallery-bg image4086443x external california-shooting-l-reute 20140911_TEE-Tournament-Blind-Golfer 1400633 151202-san-bernardino-shooting-deinterlaced-01_7c4688fd7a3ec3857c21aaa2658bed6d.newsletter-600x338 021215-san-bernardino 628x471

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: