ERDOĞAN, İSRAİL RADYOSUNA KONUŞTU. AA BU HABERİ GÖRMEDİ!

ERDOĞAN, İSRAİL RADYOSUNA KONUŞTU. AA BU HABERİ GÖRMEDİ!

ADIMLAR Dergisi olarak, “sosyal medya gerçekliği” içerisinde ifâde edilen bir takım hakikatleri, kaybolup gitmesine izin vermemek adına, internet sitemizde yayınlamaktayız.

Okunmaya değer gördüğümüz müsbet yazı, haber ve yorumları, tek veya birçok değerlendirmeleri paylaşarak,  yazarlarının “sosyal medya”daki ismiyle dikkatlerinize sunuyoruz.

Bu çerçevede, sayın E Doğan ŞEYHOĞLU‘nun, Türkiye’den gizlenen bir haber ve bu haber vesilesiyle yaptığı değerlendirmelerini dikkatlerinize sunuyoruz.

ADIMLAR Dergisi

 

AA BU HABERİ GÖRMEDİ!

CumhurVekili Recep Tayyip Erdoğan, Paris’te, Pazartesi günü, ‪#‎İsrail Radyosuna konuşmuş ve şöyle demiş: “Bölgedeki gelişmeler ışığında, İsrail’le ilişkilerimizi onarabiliriz.”

Doğal olarak, Erdoğan burnunu kaşısa haber yapan Anadolu Ajansı ve Türkiye’nin egemen medyası bu haberi görmediler, duymadılar. Alın paylaşın Sözde “İslami” forumlarda, sayfalarda, gruplarda bakın bakalım ne olacak.

İspanya bile Netanyahu için savaş suçlarından tutuklama kararı çıkartabilirken, Türkiye’nin ‪#‎MaviMarmara davasından çıkan kırmızı bülten kararını sümenaltı ettiğini biliyorsunuz değil mi? Neden 9 vatandaşımızı tüm dünyanın bizi net haklı göreceği şekilde katleden İsrail’le ticaret rekoru kırıyor Türkiye? Hava sahamızı ihlal eden Rus jetini düşürüp ülkesinin tepesine Sarıkamış kahramanlık sloganları boca edenler neden İsrail konusunda ikiyüzlülüğün dibini bulmakta sakınca görmüyor?”

Kaynak: https://www.facebook.com/ergundogan.seyhoglu/posts/10200946110732032?__mref=message_bubble

http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/204212#.VmBQj_nhDIU

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: