NATO, TAKSİM’DE PROTESTO EDİLDİ: KUZEY ATLANTİK TERÖR ÖRGÜTÜ NATO, ANADOLUDAN DEFOL!

NATO, TAKSİM’DE PROTESTO EDİLDİ: KUZEY ATLANTİK TERÖR ÖRGÜTÜ NATO, ANADOLUDAN DEFOL!

Bugün, Taksim’de bulunan Fransa Konsolosluğu önünde Terörist NATO protesto edildi.

Bir grup gönüldaşımız tarafından gerçekleştirilen eylem öncesinde konsolosluk civarında polis tarafından geniş güvenlik önlemleri alındı. Hatırlanacağı gibi, eylemin duyurusunun yapıldığı geçen hafta, Amerika, “verilen konsolosluk hizmetlerine ara verdiğini” açıklamış ve İstinye’de bulunan binasını birkaç gün boyunca kapatmıştı.

Taksim İstiklâl Caddesi’nin girişinden Ağa Camiî’ne kadar kordon oluşturan polislerin 4 otobüs çevik kuvvet ve uzun namlulu silahlarla eylem için tedbir alması dikkat çekti.

Gönüldaşlarımız, üzerinde Türkçe, İngilizce ve Fransızca “NATO Anadolu’dan Defol!” yazılı pankartı açtıktan sonra sloganlar eşliğinde basın açıklamasının okunmasına geçildi.

Grup adına basın açıklamasını gönüldaşımız, sayın Tufan Ersöz okudu.

Gerçekleşen protesto eyleminde ayrıca 25 Mart 2015 günü ADIMLAR Dergisi’ne düzenlenen bombalı saldırıda şehîd olan Ünsal ZOR hakkında “Ünsal Zor Ölmedi, Kavgamızda Yaşıyor!” yazılı bir döviz yanında, Fransa’da 22 yıldır cezaevinde tutulan Büyük Devrim Savaşçısı Ilich Ramirez Sanchez, nam-ı diğer Çakal Carlos ile ilgili Fransa’ya “Gönüldaş Carlos’u İstiyoruz!” yazılı bir mesajı içeren döviz de açıldı.

Pazar günü olması hasebiyle açıklama sırasında büyük bir kalabalık eylemi izledi.

Söz konusu gösteri, Rus uçağının düşürülmesi bahanesiyle Anadolu topraklarını işgâl eden NATO’ya karşı düzenlenen ilk eylem olma özelliğini de taşıyor.

Gönüldaşlarımızı tebrik ediyor, son dönemde yaşanan süreçle ilgili okunan bu değerli basın açıklamasını aynen yayınlıyoruz.

ADIMLAR Fikir, Kültür, Siyaset Platformu

 

 

Kuzey Atlantik Terör Örgütü NATO, ANADOLUDAN DEFOL!

Soykırımcı, sömürgeci, İşgalci, Haçlı-Yahudi gücü, KUZEY ATLANTİK TERÖR ÖRGÜTÜ NATO’yu Anadolu’da istemiyoruz!

91 Irak Saldırısıyla başlayan süreçte, İslâm Milleti’nin vatan topraklarına saldıran;

Sadece Irak’ta 5 milyondan fazla kardeşimizi katleden;

Topraklarımızın yer altı-yerüstü kaynaklarını yağmalayan, sömüren;

İslâm Milleti’ne ait coğrafyaları işgal ederek parçalayıp bölen;

“Bu bir Haçlı Savaşıdır” sloganlarıyla başlattıkları savaş karşısında direnen bütün Kurtuluş Savaşçılarını itibarsızlaştırıp canavarlaştıran, işkencelerden geçirip zindanlara atan ve katleden;

Irak’da, Afganistan’da, Libya’da, Somali’de, Sudan’da ve nihâyet Suriye’de işlediği suçların, daha hesabını almadığımız;

Terör Örgütü Amerika’nın başını çektiği Hıristiyan-Yahudi Emperyalizmine mensup hiçbir ülkenin işgalci, soykırımcı, katil, terörist askerlerini topraklarımızda istemiyoruz!

Bunun karşısında ne mi yaparız?

Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in ifadesiyle, şu ân burada bir piliç kadar küçük bir topluluk olsak da, Din-Vatan ve Millet düşmanı Haçlı NATO ve işbirlikçilerinin çelik paletlerinin altına kendimizi atmakta tereddüt göstermeyeceğiz!

Bu noktada Hükümeti ve onun da tepesinde yer alanı uyarıyoruz:

7 Haziran ile 1 Kasım seçimleri arasında meydanlarda kullandığınız dile ihanet etmeyin!

Milletimizden oy isterken;

Amerika, İsrail ve Avrupa Birliği ülkelerini kastederek “Üst Akıl’a karşı Kurtuluş Savaşı verebilmemiz için bize oy verin!”, “Bölücülüğe karşı taviz vermeyeceğiz!” dediğin için seni tek başına iktidar yapan insanımızı aldatma, kandırma!

Bu vaadlerle Milletimizden aldığın vekâletin gereğini yap!

Sana verilen vekâlet, Haçlı Terör Örgütü NATO’nun İslâm-Türk Düşmanı Ülkelerine Anadolu kapılarını açman için verilmedi!

NATO’nun Anadolu’da ne işi var?!

Amerika’nın, Fransa’nın, İngiltere, Hollanda ve Almanya’nın vatanımızda ne işi var?!

Irak’ın Bölücü Çapulcusu Barzani’yi, Ankara’da kırmızı halılarla ağırlamak da ne oluyor!

2003 yılında Haçlı işgâlcileriyle birlikte, Türkmen ve Arap beldelerini yağmalayan, kadınların ırzına geçen, Felluce’de, Telafer’de, Musul’da ve Kerkük’teki katliamlara çapulcu Peşmergeleriyle katılan bu yağmacı-etnikçi teröristi meşrulaştırma çabası, Dinimize, Vatanımıza ve size oy veren Milletimize yapılacak en büyük ihânetlerden biridir.

Amerika’nın, Terörist-İşgâlci İsrail’in güvenliğini sağlamak ve bunun için Ümmet dediğimiz İslâm Milleti bütünlüğünün iki ana unsuru Arap ile Türk’ün arasına SİYONİST bir DUVAR (İsrailci Kürdistan) çekmek için başlattığı BOP’a (Büyük Ortadoğu projesine) destek vermeyin!

Sanki 25 yıldır, sadece Irak’ta 5 milyon Arap kardeşimizi katleden, bombalayan, parçalayan Rusyaymış gibi, Milletimizde köklü olan Amerika-İsrail düşmanlığını köreltmek, Rusya üzerine aktarmak, Amerika-İsrail-NATO ve AB’ye hizmet etmek değil de, nedir?

Teröristbaşı Obama’nın, daha dün söylediği “İsrail’in güvenliği en önemli ilkemizdir!” sözüne kulak ver ve Terörist Amerika ile yaptığın anlaşmaları yırt, at!

Sana verilen vekâletin gereğini yap ve söz verdiğin şekilde Üst Akıl’a karşı  (NATO-Amerika-İsrail-AB) Kurtuluş Savaşını ver!

Kuzey Atlantik Terör Örgütü NATO’dan çık!

*

Bugün burada, Libya’ya Haçlı Saldırısı düzenleyerek NATO’nun işgâline öncülük eden;

Türk dostu Muammer Kadafi’yi çapulcularına katlettiren;

Tarihte yaptığı işgâl ve soykırımları unutturacak uygulamalar yapacağına, ısrarla İslâm’a yeniden savaş açan Fransa üzerinden NATO’yu uyarıyoruz:

Sizleri, Maraş’tan, Antep’ten, Urfa’dan nasıl söküp attıysak, bugün, bütün Anadolu sathında evlerimize kadar girmiş zihniyetinizi, medyanızı, sembollerinizi, işbirlikçilerinizi, temsilciliklerinizi, insanınızı söküp atacağız!

Siz, bizim sesimizi, Anadolu ahâlisinin küçük bir aksi diye alın!

Ve sizi topyekûn kovacağımız günü bekleyin!

 

– Terörist NATO Hesap Verecek!

– Katil Fransa, Hesap Verecek!

– İşgalci ABD, Hesap Verecek!

– Yahudi İsrail, Köpeği Barzani!

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: