AMERİKA TERÖR ÖRGÜTÜ, TERÖR YUVALARINI BİR BİR KAPATIYOR

AMERİKA TERÖR ÖRGÜTÜ, TERÖR YUVALARINI BİR BİR KAPATIYOR

Irz düşmanı, can düşmanı, din düşmanı, vatan düşmanı; hâsılı bizi biz yapan ne kadar değer varsa hepsine birden düşman olan Haçlı Batı barbarlığının silâhlı gücü konumundaki Amerika Terör Örgütü, bir zamanlar “Tarihin Sonu” diye histerik çığlıklar atarken, şimdilerde, en güvendiği işbirlikçileri, stratejik ortaklarının hâkim olduğu İslâm beldelerinde bile can korkusu ile elçilik kapatmaya devam ediyor.

9 Aralık tarihinde, “konsolosluk” adı altında faaliyet gösteren İstanbul’daki terör yuvasının mücahidlerce basılabileceği korkusu ile kapatmak zorunda kalan Haçlı Terör Örgütü Amerika, şimdi de, Ankara’da “büyük elçilik” adı altında faaliyet gösteren, Türkiye’deki esas inini kapatma kararı almış bulunuyor.

Ne diyelim, inşallah Allah korktuklarını başlarına getirir ve mazlumlara yaşattıkları acının küçük bir cüzünü de olsun kendileri de tadarlar.

NOT: Haçlı terörist Amerika’nın “büyükelçilik” adı altında faaliyet yürüten işgal üssü, 10 Nisan 1994 günü İBDA Akıncılarının öncülüğünde Anadolu ahalisi tarafından basılıp darmadağın edilecekken, zamanının işbirlikçi idarecilerince, asker ve polisin halkın üzerine sürülmesiyle bu engellenmişti. İstanbul’daki konsolosluk adlı işgal ininin de kapatılarak polis koruması altına alınması, bize o günleri hatırlattı. O gün de Akıncıların karşısına, işbirlikçiler, asker ve polis çıkarmıştı bu gün de aynı şeyi yapıyorlar.

Ahmet ÖLÇÜLÜ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: