AKP: İSRAİL DOST VE MÜTTEFİKİMİZDİR!

AKP: İSRAİL DOST VE MÜTTEFİKİMİZDİR!

NATOCU-İsrailci unsurlar tarafından Rus uçağının düşürülmesinin ardından AKP Hükümeti’nin İşgalci İsrail ile yıllardır yürüttüğü kirli ilişkilerin su yüzüne çıktığını söylemiş ve Türkiye’nin AKP eliyle NATO’ya mahkûm edilmeye çalışıldığını ifâde etmiştik.

Aynı şekilde, yalanla, aldatmayla iş gören Erdoğan/AKP İktidarının, 1 Kasım seçimleri öncesi “Üst Akıl’a (ABD-İsrail-AB) karşı Kurtuluş Savaşı vereceğiz!” söylemine destek veren oylarla tek başına iktidar olmasının hemen ardından, Millî İrade’ye düşmanlık yaparak Haçlı-Yahudi Gücü NATO (Haçlı ve Yahudilerin, Vatansever Mücahidlerden Kurtuluş Savaşı) içerisinde yer alan bir tutum içerisine girdiğini de…

Dün, tam da 17 Aralık’ta açıklanan ve AKP tarafından da onaylanan anlaşmayla, AKP, İsrail Terör Örgütü’nü dost ve Müttefik, Filistin Direnişi’ni de Düşman ilan etmiş oldu.

Erdoğan/AKP Hükümeti’nin İsrail’le yaptığı “anlaşma” şu şekilde:

1- 2010 yılında, Mavi Marmara gemisine İsrail’in uluslararası sularda ağır silahlarla yaptığı saldırı sonucunda katledilen 10 vatandaşımız için 20 milyon dolar ödenecek.

2- %95’i Batı ve İsrail’e düşman olan Milletimizin hissiyatı hiçe sayılarak Türkiye ve İsrail Terör Örgütü arasındaki ilişkiler “normalleşecek”. Bu çerçevede, Milletimizin baskısıyla vatanımızdan sürülen İsrail Büyükelçiliği, tekrar çağırılacak.

3- 2010 yılında, Mavi Marmara gemisine İsrail’in uluslararası sularda ağır silahlarla yaptığı saldırı sonrasında Millî İrade’nin baskısıyla hükümet tarafından İsrail askerlerine karşı açılan davalardan vazgeçilecek. “Vazgeçilmesi”ni de tek başına kabul etmeyen Yahudi Devleti, bunun “Meclis”te kanun hâline getirilmesini de şart olarak koymakta.

4- İşgâlci, Soykırımcı İsrail’in 13 yıldır sistemli bir şekilde ablukaya aldığı ve “dünyanın en büyük hapishânesi” haline getirdiği Gazze’de direnen Hamas’ın Türkiye’deki sorumlularından Salih El Aruri adlı mücahid sınırdışı edilecek. Ve Hamas’ın Türkiye’deki faaliyetlerine engel olunacak.

5- Anlaşma imzalandığı andan itibaren, AKP Hükümeti ve Sömürgeci İsrail gaz arama çalışmalarında işbirliği yapmayı; Türkiye, İsrail gazı almayı ve Avrupa’ya İsrail gazının taşınması için boru hattı inşasını kabul edecek.

Erdoğan İktidarının, bu anlaşma maddelerinden bir veya birkaçını, hamaset edebiyatıyla görünüşte karşı çıkarak Müttefikleri İsrail ile danışıklı bir dövüş hâlinde iptal etmeleri, ardından, Yandaş Medya’nın “O madde iptal!”, “İsrail’in İstediği olmadı!” propagandasıyla kalan maddeleri icrâ yoluna gitmeleri, 13 yıllık AKP iktidarının ve çevresinin yalan, aldatma ve hile politikalarına uygun olup, Erdoğan-AKP İktidarının Haçlı-Yahudi cephesinde yer aldığı gerçeğini gizleyemez.

Kaldı ki, hedefi “Büyük İsrail – Arz-ı Mevud” olan BOP Projesi kapsamındaki görevinin son icraatlarını yapmakta olan BOP Eşbaşkanlığı, bu pişkinlik içerisinde, buna da ihtiyaç duymayabilir. Zira, semirdiği, çevresinde büyüttüğü, yalan-hile-aldatma ahlaksızlığını bulaştırdığı çevrelerinin Kraldan fazla Kralcı tavırlarının Millî Öfke’yi sulandırabileceğine inanmaktalar.

Bu noktada, ADIMLAR Fikir, Kültür, Siyaset Plâtformu olarak tekrar bütün ilgililere hatırlatıyoruz:

“Şunu anlayın;

Yukarıda ifade ettiklerimiz bu Hükümete kurulmuş bir tuzak falan değil! Bizzat şu ân ki hükümetin, Belediye Başkanlığı’ndan beri üstlendiği bir MİSYON’dur!

Bunu anlamanız ve şuurlaştırmanız bu kadar zor ise, Mürted ve Din Pezevenkleriyle birlikte Cehennemin dibini boylayacaksınız demektir!”

Anadolu insanının değil, Erdoğan-AKP İktidarı’nın İsrail’i Dost ve Müttefik, Terörist İsrail’e karşı yapayalnız direnen Hamas’ı düşman ilan ettiği bu “anlaşma”, Millî İrade’yi bağlamayacaktır.

Dinimiz, Vatanımız, Milletimiz üzerindeki İhânet Çemberini 13 yıldır yandaşlarıyla birlikte ilmek ilmek ören, Erdoğan-AKP Hükümeti, kendi haklarındaki hükmü, kendileri vermiştir.

ADIMLAR Fikir, Kültür, Siyaset Plâtformu

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: