İŞGÂL ÜSSÜ İNCİRLİK’TE PANİK!

İŞGÂL ÜSSÜ İNCİRLİK’TE PANİK!

Erdoğan-AKP hükümeti tarafından Amerika Terör Örgütü’ne tahsis edilen İncirlik üssünde, en üst seviye ‘Delta’nın bir alt konumundaki ‘Charlie’ alarmı verildi.

İşgal üssündeki teröristlerin ve ailelerinin girebileceği kafe, lokanta ve alışveriş merkezlerinin girişlerine de, mücahidlerin operasyonlarına karşı dikkatli olmaları konusunda üzerinde ‘Charlie‘ yazan uyarı levhaları asıldı.

Üssün içinde Haçlı işgâlcilerin yiyip içtiği alanlarda da sarı zemin üzerine yazılan ‘Charlie’ uyarısı dikkat çekiyor.

Uyarı levhasının üzerinde, “Bu durum terörle ilgili herhangi bir olay olduğunda ya da personele veya tesislere yönelik terör faaliyetlerinin gerçekleşebileceği yönde bir istihbarat alındığında uygulanmaktadır” yazıyor.

Haçlıların, İslâm Milleti mensuplarına bombardıman yaparak soykırım yapabilmesi için AKP tarafından bir kez daha izin verilen İncirlik Terör Yuvası, şu an Haçlı saldırganlar tarafından aktif olarak kullanılıyor. Hattâ AKP iktidarı, iktidarları boyunca sürekli Amerika Terör Örgütü’ne kullandırdığı bu üssün kapsamını genişleterek, Almanya, Fransa başta olmak üzere Kuzey Atlantik Terör Örgütü NATO’nun işgâlci ülkelerine de açtı.

İncirlik’ten kalkan uçaklar, Irak ve Suriye başta olmak üzere, İslâm topraklarını bombalamaya ve çocuk, kadın demeden sivilleri katletmeye devam ediyor.

 

İNCİRLİK VATAN DEĞİL Mİ?

“Vatan topraklarına girdi”, “hava sahasını ihlâl etti”, “angajman kurallarımızı çiğnedi” diyerek Rus uçağını düşürenlere soralım: Bu noktada samimiyseniz, niçin İncirlik başta olmak üzere, vatan topraklarının her yanında bulunan üslerimizin ve limanlarımızın Haçlılar tarafından işgâline bizzat izin vermektesiniz?

Hatay sınırı namus da, burası değil mi?!

Namusu başkası izinsiz ihlâl edince suç oluyor da, vatan toprağını (namus) tecavüzcü ile anlaşarak peşkeş çekmek ne oluyor?!

Diğer yandan, hani Antep ile Halep birdi?!

Halep’in, Bağdat’ın, Rakka’nın vs. Haçlılarca bombalanmasına erketelik ederek mi, bu birlik sağlanacak?

AKP’li Ömer Turan, “Saddam konusunda yanlış yaptık!” diyor. Ömer Turan yarım söylemiş; buna “yanlış” denmez, düpedüz ihanet denir!

Saddam konusunda, Haçlılarla işbirliği yapıp milyonlarca müslümanın kanına ellerini bulaştırdılar, yüzbinlerce bacımızın tecavüze uğramasına yol verdiler ve çocuklarımızı katledilmesine ortak oldular. İşler sarpa sardıkça yapılan “yanlış”lar da kendiliğinden gözükmeye başlıyor. Bu günün yapılan ihanetlerin itirafı için daha kaç müslümanı Haçlılarla bir olup katletmeniz gerekecek?!

Mazlumların intikamı er geç kapınızı çalacak!

O gün ortaya çıkacak olan gerçek “reel politik” karşısında, sizin reel politiğiniz bakalım işe yarayacak mı?

Bakalım o gün, Allah’ın hükümleri, adaleti mi daha güçlü, yoksa önünde diz çöktüğünüz Haçlı efendileriniz mi?

Ahmet ÖLÇÜLÜ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: