TERÖRİST AMERİKA’DAN HAÇLI KATLİAMINA YARDIM VE YATAKLIK EDEN AKP’YE TEŞEKKÜR

TERÖRİST AMERİKA’DAN HAÇLI KATLİAMINA YARDIM VE YATAKLIK EDEN AKP’YE TEŞEKKÜR

Terör Örgütü Amerika elebaşlarından Orgeneral Frank Gorenc (Avrupa Hava Kuvvetleri Komutanı), İncirlik’i ABD’nin yanı sıra diğer koalisyon üyelerine kullandırdığı için Erdoğan-AKP İktidarına minnettar olduklarını söyledi…

Gorenc, Türkiye’nin İncirlik Hava Üssü’nü İslam Devleti’ne karşı “Doğal Kararlılık Operasyonu” kapsamında Yahudi-Haçlı koalisyonu güçlerine ait savaş uçaklarına açmasının, müslümanlara karşı daha etkili hava operasyonları yapılmasını sağladığını söyledi.

Gorenc, “Türklerin (“Türk” görünümlü Amerikancıların) sadece bizim değil diğer koalisyon üyelerinin de üssü kullanmasına izin vermesi ileriye dönük çok büyük bir gelişmeydi. Bu erişimi sağlaması, Türkiye’nin (Türkiye’nin değil, Erdoğan-AKP iktidarının) diğer 65 koalisyon ortağıyla birlikte IŞİD ile mücadelede çok istekli olduğunu gösterdi” diye konuştu.

Haçlı gücünün terör üssü hâline gelen İncirlik Hava Üssü’nün Suriye sınırına olan yakınlığının savaş uçaklarının daha güçlü ve etkili operasyonlar düzenlemesine imkan verdiğini vurgulayan Gorenc, “Bu üste görev yapmamıza izin verdiği için Türklere (Pek yakında Amerika’yı işgal ettiği vatan topraklarından söküp atacak olan Türk Milleti değil, işbirlikçisi Hain “Türk” BOP Eşbaşkanı ve çevresine) minnettarız” dedi.

Gorenc, aynı kapsamda Diyarbakır 8. Ana Jet Üssünde personel kurtarma misyonunun bulunduğuna işaret ederek, “IŞİD’in yayınladığı korkunç video görüntülerini düşününce, personel (işgalci terörist) kurtarma faaliyetlerinin, operasyonun tesirliliği için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz” ifadesini kullandı.

Gorenc, “Türkiye, NATO kapsamındaki hava devriyesi çalışmalarına (AKP uçaklarının, Haçlı işgaline karşı direnen Müslümanların bombalanmasına verdiği destekten bahsediyor!) tam katılım gösteren ülkelerden biri. Bu yapı NATO hava sahasına yapılan ihlallerin tolere edilmeyeceğini herkesin anlaması için (Rus uçağının düşürenlerin TSK’ya sızmış kendi unsurları olduğunu ifâde ediyor) düzenlendi. Hava sahası ihlali olduğunda, angajman kuralları çerçevesinde cevap veririz. Ardından, hava sahası konusunda müteyakkız olmaya devam edeceğimizi diplomatik kanallarla ortaya koyarız” dedi.

Her seferinde vatan topraklarını Kuzey Atlantik Terör Üssü NATO’nun toprağı olduğunu ilan eden İsrailci Erdoğan ve Davutoğlu başta olmak üzere iktidar ve çevreleri, söz konusu Terörist Elebaşının teşekkürlerine de yansıdığı üzere, kendi ikbâli için işgâlciye can simidi atmaya devam ediyor.

ADIMLAR Haber

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: