ALMANYA “TURİST” DEĞİL, İŞGÂLİN İÇİNDE!

ALMANYA “TURİST” DEĞİL, İŞGÂLİN İÇİNDE!

Almanya’nın en önemli gelir kaynaklarından biri de yaptığı silah satışlarından elde ettiği kârdır. Yalnız 2015 senesinde 6 milyar euroyu bulmuş olan cirosuyla “piyasa”ya sürdüğü silahlar, Almanların elinde patladı desek, yanlış olmaz.

İki gün önce Sultanahmet Meydanında gerçekleşen eylemin İslam Devleti tarafından yapıldığı iddia ediliyor. Patlama, 10 Almanın hayatına mal oldu. Yapılan eylem Almanya Hükümeti’ni ve Almanları yumuşak karnından vurdu. Nedeni ise şimdiye kadar yapılan eylemlerde Alman vatandaşlarının ölmemesi Almanlar için “işlerin yolunda olduğu”nu gösteriyor ve “az zayiat” olarak değerlendiriliyordu. Sultanahmet’te gerçekleşen eylemin Alman turistlere yönelik olması, artık Almanya’nın da hedef tahtasına oturtulduğunun bir göstergesidir.

Yıllardır, hayır Asırlardır Ortadoğu’da sinsice hareket eden Almanya, artık yavaş yavaş uygulayageldiği Ortadoğu oyunlarının bedelini ödemekte. Birinci Dünya Savaşı’ndan bugüne kadar yaptıkları kalleş oyunları, Almanların boynunda, büyük ama hiç fark edilmemiş bir vebaldir. Bu durumun arkası geleceğine benziyor. Avrupa Birliği’nin lider ülkelerinden biri olan Almanya, İslâm Milleti’ne karşı yapılan soykırım, sömürü ve işgal politikalarından elbette sorumludur.

Almanya gafil avlandı… “Je suis charly”, “je suis jonny”nin yanına artık “Je suis Hans” diyenleri de meydana bekliyoruz.

Perde ardına gizlenerek sinsice iş gören aktörler de artık hedef olmaya başladığına göre, yaşanacakları hepimiz göreceğiz.

Ölen Alman vatandaşlarının Turist olmalarına gelince; Osmanlı’nın ardından İslâm Topraklarından barbarca sömürdükleri-yağmaladıkları kaynaklarımız üzerine binâ ettikleri “medeniyet” ve “refeh” gerçeğini görmezden gelerek, bu defa topraklarımızda turist kılığında gezmeye kalkışmaları, yaşananları Türk Mlleti olarak unuttuğumuzu göstermez.

İşgâle karşı direnen herkes için bu böyle.

Almanya PYD-PKK, Barzani ve Şiîler başta olmak üzere, ÖSO ve sair bozgunculara silâh satmakla kalmayıp, haç resimleriyle bezeli uçaklarla bombalamakta masum Müslümanları.

Almanya, savaşın içinde!

A. KURDOĞLU

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: