ANADOLU’DA ÖZEL HAREKAT MI BAŞLADI?

ANADOLU’DA ÖZEL HAREKAT MI BAŞLADI?

Geçtiğimiz hafta Beyazıt Öztürk adlı bir şovmenin, programında Etnik Kürtçü propagandaya göz yumduğu için açıklama yapan Özel Harekat Polisleri, yeni bir video açıklama daha yayınladılar.

Vatanın içinde bulunduğu şartların farkında olan Özel Harekâtçıların sözcüsü konumunda bir görüntü vererek “illegal” açıklamalarını sürdüren Özel Harekat şapkalı ve kar maskeli polis, 11 Ocak 2016 tarihinde 1128 “akademisyen” tarafından imzalanan metin ve sahipleri hakkında açıklama yaptı.

Bu suça ortak olmayacağız” isimli bir çağrıyı imzalayan 1128 “akademisyen” kılıklı etnik bölücünün “düşünce özgürlüğü” kisvesi altında PKK tarafından işlenen suçlara ortak olduklarını ifâde eden Vatansever Harekâtçı, şu ifâdeleri kullandı:

“Bugüne kadar on binlerce çocuğu babasız bırakan Terör Örgütü’ne taraf bir bildiri yayınlayan ve kendilerine “akademisyen” diyen güruhun barış sevdalısı olduğuna kim inanır?!”

Vatanın güneydoğusunda tükenme noktasına gelen PKK’ya “barış” adı altında siper olmakla suçlayan Özel Harekat Sözcüsü, söz konusu “akademisyenler”i “özünde terör sevici olan, Türkiye’nin kılcal damarlarına sızmış yeni Lawrence’lar” olarak gördüklerini ifâde etti.

Üniversiteleri işgâl eden bu yeni Lawrence’lerin ve fistan giyen manevî çocuklarının kendisinin kimliğini merak ettiklerini, bu yönde resmî kanallardan araştırmalar yürüterek yüzünü görmek istediklerini de dile getiren Özel Harekat Polisi, kimliğini açıkladı:

Ben, 1984’te şehâdete eren Süleyman Aydın’ım. 2004’te Musul’da şehid edilen Özel Harekatçı abilerimin kardeşiyim. Kerkük’te, Terör Örgütü’nün uzantılarıyla mücadele eden bir Türkmenim. Ceylanpınar’da katledilen Okan Uçar’ım. Bismil’de canına kıyılan öğretmen Neşe Alten’im.

Açıklamanın sonunda gaflet içerisinde bulunan insanımıza seslenen sözcü, şu sözleriyle açıklamasına son verdi:

Ey yığın yığın insan gafletleri!

Yırtılsın gözlerindeki gaflet perdeleri!

Dünya o zaman görecek; Hakikat nerede!.. Hakikat nerede!

 

SÖZ KONUSU VATANSA…

Anadolu başta olmak üzere coğrafyamızda yaşanan ihanet ve parçalama sürecini en iyi bilenler, şüphesiz sahada olan asker ve polis Özel Harekat mensupları…

İktidarın yıllardır izlediği yol verici politikaları sonucunda Amerika, İngiltere, İsrail, Almanya, Fransa, Barzani, PKK-PYD’nin yürüttükleri işgal ve bozgunculuk harekâtı karşısında, vatanın içinde bulunduğu bu tehlikeli süreçte DURUMDAN VAZİFE ÇIKARAN Özel Harekat polisleri, anlaşılan o ki, yeni bir harekâta başladılar.

“Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır” hakikatini bir slogandan çıkartıp, inisiyatif alarak harekete geçiyorlar.

Biz bu görüntülerde, Hristiyan-Yahudi işgalci Batı gücüne ve topraklarımızdaki işbirlikçilerine karşı İslâm Temelli verilmek istenen Kurtuluş Savaşı’nın iradesini görüyoruz.

Din, Vatan, Millet savunmasında, Türk, Kürt, Arap, Laz, Çerkez diğer bütün unsurlarıyla İslâm Milleti bir bütündür.

Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır!

ADIMLAR Dergisi

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: