TERÖR ÖRGÜTÜ NATO’NUN SON ÇIRPINIŞLARI

TERÖR ÖRGÜTÜ NATO’NUN SON ÇIRPINIŞLARI

Kuzey Atlantik Terör Örgütü NATO’nun elebaşları Anadolu’da buluşuyorlar.

Erdoğan-AKP Hükümeti’nin 1 Kasım Seçimleri öncesi söylemlerinin tam tersi politikalarla Washington-Tel Aviv-Barzani’ye biat ederek işgâle İslâm Temelli direnen Arap vatanseverlere karşı yürüttüğü saldırılarının kapsamının genişletilmesi için yapılan görüşmelerde sona geliniyor.

Gizlenen gerçek şu:

Şu ân, AKP, NATO’nun kuyruğuna takılmış bir şekilde, işgale direnen Ehl-i Sünnet Arap müslümanlara savaş hâlinde!

İslam Milleti’nin (ümmet) iki ana unsuru olan Türk ve Arap bütünlüğü etrafında verilecek Batı karşıtı direnişi, bu potansiyel kalkışmayı ezmek niyetindeler.

Bir taraftan Irak merkezli Arap Direnişi’ne sansür uygulanırken, diğer taraftan Anadolu insanına Rusya hedef gösterilerek, Amerika-İsrail-Barzani ve AKP’nin işledikleri suçlar perdelenmek isteniyor.

Bu Büyük Satranç Oyunu’nda herkesin sırtı duvarda!

İslâm Milleti 25 yıldır işgâlciler ve işbirlikçilerine direnerek “şah” çekmiş durumda. Aynı şekilde artık “tekrar iktidara gelme” ümidi olmayan Erdoğan ve çevresi de, “sonraki seçime kadar” iktidarda kalarak suçlarını gizlemenin, ailesi ve çevresi hakkında açılan dosyaların üzerini örtmenin derdinde ve onların da sırtı duvarda.

Bu 4 yıllık iktidar, BOP Saldırısı’nın amacına ulaşabilmesi için onlara verildi.

AKP’nin, kendi bekâsı için İsrail-Amerika-Barzani ve NATO’yla birlikte yürüttüğü sürecin bu aşamasında yaşananları, Türk ve Arap Milleti’ne karşı yapılan ve milyonlarca Müslümanın katledilmesiyle devam eden işgâl, sömürü ve soykırım politikalarının sonuna yaklaşıldığı şeklinde görmek gerekir.

Başlangıcı 100 yıl öncesine dayanan TERÖR’ün son çırpınışları!

 

GAYRIMİLLÎ BAKAN VE ALMAN MEVKİDAŞI İNCİRLİK TERÖR ÜSSÜ’NDE BULUŞTU

Dün, işgalci Alman Savunma Bakanı Ursula Von Der Leyen’yla İncirlik Terör Üssü’nde bir araya gelen Gayrımillî Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, işgâle karşı direnen Arap Direnişi’ni kastederek, “direnişe karşı küresel koalisyonun bir üyesi olarak Türkiye, sahip olduğu imkan ve kabiliyetleri azami ölçüde kullanmakta ve diğer ülkelerle paylaşmaktadır.” dedi. Bu konuda ne kadar samimi olduklarını ve ileri gittiklerini de anlatan Yılmaz, “İncirlik üssünün dost ve müttefik ülkelerin istifadesine sunulması”nı örnek verdi.

Bilindiği gibi, 1 Kasım Seçimleri’nin gerçekleştiği günün gecesinde İncirlik’ten Amerikan uçaklarıyla havalanan AKP uçakları, işgâle karşı Kurtuluş Savaşı veren Arap Direnişi’ni ve masum Irak halkını bombalamaya başlamıştı. AKP’nin söz konusu saldırıları 2,5 aydır sürmekte.

 

BİDEN’İN TÜRKİYE’DE

Terör Örgütü Amerika’nın “2 numaralı ismi” Joe Biden, dün akşam Türkiye’ye geldi.

Biden’i havaalanından alarak kalacağı otele götüren konvoyun geçişi sırasında geniş güvenlik önlemi alındı. Konvoyun geçiş güzergâhı, güzergah üzerindeki köprüler ve yaya üstgeçitlerinde de araçlı, motorlu ve yaya resmi polisler nöbet bekledi. Güzergâh üzerindeki ulaşım, konvoyun geçişi öncesi trafiğe kapatıldı.

Biden, Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu ile görüşecek.

 

KONUŞULACAK KONULAR

Rus uçağının, TSK içerisine sızmış Turuncu Kuvvetler (NATO) tarafından düşürülmesi ile başlayan, ardından Erdoğan-AKP hükümetinin davetiyle Kuzey Atlantik Terör Örgütü NATO üyesi Haçlı ülkelerine topraklarımızda ve limanlarımızda üs verilmesiyle devam eden ve nihayet İsrail’in “dost ve müttefik” kabulüyle birlikte Erdoğan’ın “İsrail’e muhtacım” sözleriyle gelinen süreçte, yapılan bu “ziyaret”in bizce tek bir gündem maddesi var:

BOP Plânını bir ân önce nihâyete erdirecek son rötuşları yapmak.

Geçtiğimiz gün Yahudi İşkence Bakanı’nın “İkinci İsrail’in (Kürdistan) kurulma zamanı geldi!” sözlerinin hemen ardından gerçekleşen bu “ziyaret”te, BOP kapsamında etrafındaki bütün tehditlerin etkisizleştirildiği İsrail’in, karşısında duran tek güç olan Arap Direnişi’nin (Irak Nakşibendi Ordusu ve İslâm Devleti – IŞİD) ortadan kaldırılması konuşulacak.

BOP Saldırısı’nın hedefi, bilindiği gibi İsrail’in Güvenliğini sağlamak ve bunun için Etnikçi bir Kürdistan’ın kurulması.

Türkiye’de “vatanın bekâsı için” siyaset yaptığını iddia eden bir çok ismin bilip, görmezden geldiği gibi Arap Direnişi, bu “Kürdistan”ın ve Amerika-İsrail plânının önündeki en büyük engel.

Erdoğan-AKP Hükümeti’nin İsrail ve Barzani ile yürüttüğü bu süreçte, vatanın güneydoğusundaki PKK’yı “hırpalama” savaşı, PKK’nın Türkiye’den (Kürdistan’ın ilânına kadar) uzaklaştırılıp, Suriye’de, PYD’leştirilerek Barzani’ye bağlanması süreci olarak devam ediyor. PKK ile ilgili on yıllardır destek mesajları ve bildirileri paylaşan AB’nin, dün “PKK eylemlerine derhal son versin. PKK, bizim için terör örgütüdür” açıklaması, Türk Milleti’ne destek değil, BOP sürecine Avrupa’nın desteği olarak görülmeli.

Erdoğan-AKP İktidarı’nın el altından yürüttüğü ve yakın bir gelecekte açıklayacağı, elbette farklı aktörlerle yürüteceği “yeni çözüm süreci”nde ise Barzani’nin daha da güçlendirileceğine şahit olacağız. Yani Diyarbakır’ı Erbil’e bağlama süreci hızla devam edecek.

AKP’nin (Türk Milleti’nin değil) Stratejik Müttefiki Amerika’nın Başkan Yardımcısı ile görüşülecek konuların ana başlıklarının bunlar olduğunu düşünüyoruz.

YPG-PKK’ya verdiğin silâhlar ve “insansız hava araçları” asker ve polisimize tuzak kurmak için kuruluyor. Derhal Türk Milleti’nden özür dileyin! Ardından bütün unsurlarınızı alıp defolun vatanımızdan!” demesini beklemiyoruz bu zihniyetten.

ADIMLAR Haber

http://www.adimlardergisi.com

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: