İLERİ HABER, AMERİKANCI BOP MİLİTANI SOSYALİSTLER

İLERİ HABER, AMERİKANCI BOP MİLİTANI SOSYALİSTLER

26 Ocak günü gece 03:00 saatlerinde Kadıköy’ün “ileri”ci Bağdat Caddesi’nde gerçekleşen tecavüz olayı sonrası yaptığı ilk haberinde, alıntıladığı hadiseyi “… saldırganın genç kızı ağzını kapatarak ve sürükleyerek bir apartmanın arka bahçesine götürdüğü ve burada bıçak tehdidiyle tecavüz ettiği…” şeklinde veren “İleriHaber.org”, olayın görüntülerinin ortaya çıkmasından sonra, haberde verdiği “saldırganın genç kızı ağzını kapatarak ve sürükleyerek bir apartmanın arka bahçesine götürdüğü” bilgisinin yalan olduğu ve ardından ortaya çıkan tecavüzcünün kimlik bilgileriyle birlikte PKK sempatizanı bir Kürtçü oluşunu gizlemek için, şirretçe maniplasyon haberlerine başvuruyordu.

Bu çerçevede öğlen saatlerinde yaptığı “Tecavüze Uğrayan Kadın İçin Twitterda Skandal Anket” başlıklı haberini değiştirerek, tetikçi “haber” başlığını şu şekilde değiştiriyordu:

Twitter’da skandal anketi düzenleyen şahıs, İBDA-C sanığı çıktı!

amerikanci-bopcu-sosyalist-ileri-haber-2

Haberin önceki fotoğrafını da değiştirerek, Şamil İğde’nin “Üç Hilâl Tek Yıldız” mavi Gökbayrak önündeki resminden rahatsız olup Türk Düşmanlığı yapan site, Şamil İğde etrafında kurguladığı haberde ADIMLAR Dergisi’ne ve ADIMLAR üzerinden İslâm’a saldırıyor, hedef gösteriyordu.

Hadiseyi “twitter” başta olmak üzere köpürten Etnik Kürtçü, BOP’çu Sosyalistler, “tecavüzcüyü korumak”la suçladıkları Şamil İğde’ye ve onun üzerinden ADIMLAR Dergisi’ne, İslâm’a saldırıyor ve bir “kamuoyu oluşturma” gayretine giriyorlardı.

Ancak, hadiseyi köpürten bu zihniyetin söz konusu propagandasının asıl niyetinin, Şamil İğde ve Adımlar Dergisi’ne saldırarak, bizzat Tecavüzcüyü korumak olduğu gelinen aşamada gün gibi ortadadır.

Tecavüzcü ile ilgili haberlerde, tecavüzcünün adını “C.A.” ve fotoğraflarını deforme ederek veren, buna karşın gönüldaşımızı açık ismi “Şamil İğde” olarak fotoğrafıyla hedef gösteren bu zihniyet, Twitter ve diğer sosyal Faşist Propaganda sayfalarında Şamil İğde’nin adres ve aile bilgilerini paylaşarak hedef göstermekteydi.

Ne tecavüzcünün cezalandırılması ve ne de bir hakikat kaygısı güden, Tecavüzcü’nün bir PKK Sempatizanı “İlerici” olduğu ortaya çıkınca suskunluğa bürünen bu zihniyetin, üzerindeki ahlaksızlık-namussuzluk çamurunu karşısında mücâdele edene atma davranışına biz, kısaca, “fahişenin atik davranıp, namuslu muhatabını fahişelikle suçlaması” diyoruz.

Kendilerinden olan tecavüzcü Cengiz Ay’ı koruyan Etnik Kürtçü – BOPçu Sosyalistlerin diyalektik ölçüsüdür bu!

Faşistliklerini gizlemek için karşılarına kim çıkarsa “faşist” diyen AMERİKANCI SOSYALİST,  BOP militanları.

 

“İLERİ” ETNİKÇİ SOL

Anadolu’da çıkışı ve gelişimi itibariyle Türk Solu olarak bu topraklarda mücadelesini sürdüren Sol’un çoğunluğu, Kürtçü Sosyalistlerin “faşist” propagandaları karşısında Türklüğünden vaz geçerek, bugün buz gibi Faşist-Kürtçü olmuştur.

Sol’un Çayan ve Gezmişlerin verdikleri mücâdele sonrasında Etnik Kürtçülüğün etkisine girmesi ve özellikle Amerika’nın Irak işgâli sonrasında, bölücü mücâdele anlayışında “ilkesiz fırsatçılık” prensibini başa almasıyla;

Emperyalist işgalden faydalanma (BOP Kürdistanı kurma) şeklinde harekete geçen ve “Kobani’ye destek” sloganları altında Amerikan uçaklarının himâyesinde ortaya koyduğu “pragmatizm”le hareket eden İleri Haber ve benzerlerinin, Sosyalist mücadele geleneği ile nasıl bir ilişkileri vardır, tartışılır.

Emperyalist Batı’nın yedeğinde “mücadele” etmeyi reddeden samimi Sosyalistler bir yana, Sol’un kahir ekseriyetini oluşturan bu zihniyet, görünen o ki, sadece ama sadece Etnikçilik üzerinden nefes alma derdinde…

 

SABIKALAR

Bahse konu site ve aynı zihniyete sahip FAŞİST-BOP’çu borazanların ADIMLAR Dergisi’ni hedef göstermesi yeni değil.

Kamuoyuna ilan edilen ve halka açık olarak 07 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirilen Bayramlaşma Toplantısı’nın görüntülü kaydını, ADIMLAR Dergisi YouTube sayfasında yayınlamamızın ardından, “İleri Haber”in de aralarında bulunduğu “Amerikancı Sosyalist” siteler, 6-7 Ekim 2014 olaylarındaki suçlarını gizlemek için BOPçu diyalektiklerini konuşturmuş, Dergimiz ve çalışanlarını hedef göstermişlerdi.

Bu çerçevede “İleriHaber”in “İstanbul’da IŞİD’cilerden ‘iç savaş’ toplantısı” başlığıyla dergimizi hedef gösterdiği “ihbar haber”, İslâm-Türk ve Ehl-i Sünnet Düşmanı BOPçu militanlarda karşılığını bulmuş ve dergimiz 25 Mart 2015 tarihinde bombalanmıştı.

Dergimizde düzenlenen ve hemen bütün kesimlerden katılımcıların bulunduğu (Saadet Partilisinden, HüdaPar’lısına, AKP’lisinden MHP’lisine ve Alperenlerine) Bayramlaşma Toplantısı’nda gündeme alınan hususların gerçekliği ve doğruluğu, Amerika-Barzani-AKP-İsrail-PYD-PKK’nın ortaklaşa yürüttüğü saldırıların geldiği aşamada, bugün çok daha net gözükmektedir. “Kobani” bahanesiyle Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde ayaklanarak onlarca vatandaşımızın katledildiği 6-7 Ekim olaylarında, Etnikçilik ve BOP Militanlığı karşısındaki duruşumuzun sıhhati karşısında “İleri Haber”in tetikçilik yaptığı haberin fotoğrafı:

amerikanci-bopcu-sosyalist-ileri-haber-1

 

FAŞİST-AMERİKANCI SOSYALİST PROPAGANDA

Yayıncılık yaptığını iddia eden İleriHaber ve benzer BOPçu Sosyalist(!) yayın organlarının, Basın Kanunu çerçevesinde yayın yapan bir Dergi’yi ve çalışanlarını hedef gösterdiği bu tetikçi yayınları sonrası, yukarıda da ifâde ettiğimiz gibi, BOPçu teröristler tarafından Dergi büromuz bombalı saldırıya uğramıştı.

Gönüldaşımız Ünsal Zor’un şehid olduğu, Plâtform Başkanımız Ali Osman Zor ve Platform Sözcümüz Cem Türkbiner ile birlikte dergi yazarlarımızdan Cüneyt Karan ve Salih Sevim’in yaralandığı saldırının tetikçiliğini-hazırlayıcılığını üstlenen İleri Haber’in, 25 Mart 2015 tarihli saldırı sonrasında, bahse konu yayınını haber yapan Sözcü Gazetesi, “Adımlar Dergisi saldırısını o örgüt üstlendi” başlıklı haberinde “İleri Haber”’in tetikçiliğini okuyucularına şu şekilde duyuruyordu:

7

Dergiyi hedef haline getiren en önemli gelişme, 19 Ekim 2014 tarihinde yaşandı. Sol tandanslı bir internet sitesi, örgütün internet sitesinden alıntı yaparak dergi yöneticilerinin gerçekleştirdiği toplantıyı haberleştirdi. “İstanbul’da IŞİD’cilerden ‘iç savaş” toplantısı” başlığıyla servis etti.”

İfâdelerde yer alan “haberleştirdi” kelimesine “İleriHaber” sitesinin ilgili linkini ekleyen Sözcü’nün bu haberi karşısında, tam da yukarıda bahsettiğimiz BOPçu Sosyalist diyalektiği gereği harekete geçen söz konusu site, her şey ortadayken, utanmadan, iğrenç komünist tepkileriyle “Sözcü Gazetesi İleri Haber’i Hedef Gösterdi” başlığıyla kendilerinin hedef gösterildiklerini yazmışlardı. “İleri”, böylece üzerindeki “Amerikancı-Tetikçi” çamurunu, haberi yapan Sözcü Gazetesi’nin üzerine atma telaşına düştü… Üstelik, yine bir basın mensubunu, haberi yapan isim olan Şenol Gezer’in adını zikrederek hedef gösteren BOP Borazanları’nın şımarık tavırları bununla da sınırlı değil…

Bu FAŞİST Amerikancı-Sosyalist propagandanın şirretliğine, bu topraklarda hiçbir kesim yetişemez.

 

ADIMLAR NİÇİN HEDEFTE?

Adımlar’la hiç ilgisi olmaksızın, kişisel twiter hesabından yapılan bir anketten, Adımlar’ın Irak ve Suriye Politikasına zıplayıp, oradan da tekrardan Adımlar’ı ve kadrosunu hedef gösteren bu Amerikancı Sosyalist sitenin tavrı nasıl izah edilebilir?

Müslüman Mahallesinde Batı gücünün şımartmasıyla salyangoz satabileceğini düşünen, her davranışından, yayınlanan her yorumundan, katıksız İslâm Düşmanı olduklarını haykıran bu site ve çevresinin ADIMLAR Dergisi’ni hedef alması şaşırtıcı değil.

Fakat, İslâm, Vatan ve Millet davası etrafında yayıncılık mücâdelesini yürüten onca kesim ve yayın organları varken, BOP Militanı Sosyalistlerin, özellikle ADIMLAR Dergisi’ne düşmanlığı, tek başına “İleri Haber” ve çevresinin İslâm Düşmanı olmalarıyla izah edilemez.

Bunun sebebi, ADIMLAR’ın bu zihniyetin bağlı olduğu Esas Düşman Amerika Terör Örgütü’ne karşı mücâdele etmesi ve “İleri Haber” ve benzerlerinin Amerika’nın bölgemizdeki işbirlikçileri olduğu gerçeğini ortaya koymasıdır. İleri Haber ve benzerlerinin Amerika’nın kara gücüne mensup olan Etnik-BOPçu Kürtçülüğün borazanlığını yapmalarıdır.

ADIMLAR’a saldırmalarının tek sebebi budur!

Başka hiçbir sebep yok!

ADIMLAR, hiçbir şekilde, Hristiyan-Yahudi Batı Dünyasının maddi-manevi desteğiyle nefes alan bu çevrenin ismini-cismini bilmezken, hiçbir zaman dikkate almamış ve kendileri hakkında bir şey yazmamışken, bunlar, Ekim 2014’te ADIMLAR’ı hedef gösteren yayınlar yapmaya başladılar.

Felluce’de, Ramadi’de, Kerkük’te, Bağdat’ta, Ebu Gureyb’te tecavüz edilen Arap kadınları, bugün PYD-PKK’nın aynı şekilde Ayn-el Arab (Kobani), Cerablus ve sair işgal ettiği bölgelerde Türkmen ve Arap kadınlara yaptığı saldırılara en ufak tepki göstermeyen bu tecavüzcü Amerika-PYD-PKK borazanları, 25 yıldır süren bu işgâllerde kadınlarımıza yapılan tecavüzleri, gerçek işgâli örtmekten başka bir “haber” anlayışına imza atmadılar.

Biji Obama!” sloganları etrafında ve hükümetin “açılım”la kendilerine açtığı alanda örgütlenme imkânı bulan BOP Militanı Amerikancı Sosyalistler’in TEMEL KARAKTERLERİ Ehl-i Sünnet Düşmanı, Türk Düşmanı Amerikancı olmalarıdır!

İhbarcılığı, hedef göstermeyi meslek edinmiş bir zihniyetten bahsediyoruz!

Mezhep şövenisti, sapık, İslâm Düşmanı, bu toprakların değerlerine düşman, faşist bir zihniyete dikkat çekiyoruz!

Terör Örgütü Amerikan’ın Sosyalist Cephesi ve borazanlarından söz ediyoruz!

ADIMLAR’ın Din-Vatan-Millet temel değerleri etrafında sürdürdüğü tavizsiz mücâdele anlayışı karşısında bunlar;

İslâm, Türk ve Ehl-i Sünnet Düşmanı!

Bu çevrelerin mezhepçiliğinin, Ermeniciliğinin ve Kürtçülüğünün ortaya koyduğu karakter bu…

Batı’nın bu yapılara desteği de bu yüzden!

İşbirlikçi bu yapılar, İşgâlci-emperyalist Batı’nın coğrafyamızda Esas Düşman gördüğünü Esas Düşman bilmiş anlayışlar:

İslâm-Türk ve Ehl-i Sünnet düşmanlığında ha Amerika ha BOP’çu Sosyalistler, ha İsrail, ha ikinci İsrail için borazanlık yapan BOP Militanları…

Bu borazanların “devrimci dil” diyerek kullandıkları şirret propaganda, Sovyet Bolşeviklerin kullandığı Devrimci Dil’in üçüncü, beşinci sınıf taklidi olmaktan “ileri”ye gidemiyor. Bolşevik Devrimi’nde devrime muhatap düzen bekçileri ve Çarlık düzeninin unsurları için ifâde edilen “gerici” ve “gericilik” kavramını alıp, Anadolu’da, Türk Milleti’nin öz değeri olan İslâm’a saldırının aracı yapanlar… 100 yıl geride olanın da gerisine düşen bu “İlerici”lerin temsil ettiği gericiliğin “kalite”si de bu kadar.

Bu zihniyetin, “AKP’ye muhalefet” anlayışlarının altında da AKP’nin “İslâmcı görünümü” yatmaktadır. Yoksa, bunların AKP’nin Amerikancı-İsrailci-AB’ci-Barzani’ci-NATO’cu politikalarıyla hiçbir sorunu yok. AKP’nin politikalarıyla aynı yoldalar zaten.

BOP Plânı etrafında AKP’nin Amerikancı İslâmcılığı yanında, aynı projenin Amerikancı Sosyalistleri

Neticede, gelinen süreçte, Batı’nın kucağında “sosyalist”lik oynayanların bu topraklarla hiçbir alâkaları kalmamış, “işgalci-yabancı” safında yer tutmuşlardır.

Ekim 2014’ten beri kendisini bize “arzeden” bu site başta olmak üzere, “Amerika’nın Kara gücü” olmayı kabul etmiş ve “Küçük Amerika Düzeni”nin devamı için mücadele veren BOP militanlarını daha sıkı takip ederek ve bundan sonraki tutum ve davranışlarını göz önünde tutarak yayınlarımıza devam edeceğiz.

Aydın KALKAN

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: