DER SPİEGEL YAZIYOR, POLİS EVLERİ BASIYOR!

DER SPİEGEL YAZIYOR, POLİS EVLERİ BASIYOR!

Almanya’da bugün de Müslümanlara yönelik baskılar kapsamında operasyonlar düzenlendi.

Güney eyaletlerinden Rheinland-Pfalz ın Başkenti Mainz’ın küçük bir kasabası olan Sant Johann’da Der Spiegel Dergisi’nin hedef göstermesiyle gerçekleşen baskında, İslam Devleti’nin eski bir komutanı olduğu iddiasıyla 32 yaşında ve ismi “Bassam” olarak açıklanan bir kişi gözaltına alındı.

Der Spiegel, internetteki Suriyeli aktivistlerin bir sayfasından edindiği şüpheli bilgilerden yola çıkarak bir kişiyi “gelecekteki feda eylemcisi” olarak tanıtması ve hedef göstermesi dikkat çekiyor.

Şahsın ilk önce El-Nusra saflarında savaştığı ve ardından İslam Devleti saflarına geçtikten sonra Türkiye’ye geçmek üzereyken ÖSO çeteleri tarafından yakalandığı ve üzerinde yakalanan paraya el konulduktan sonra serbest bırakıldığı bilgileri verilen haberde, şahsın nasıl olup da serbest kaldığına ve Almanya’ya ulaştığına dair bilgiler yer almıyor.

Alman güvenlik kurumlarının verdiği bilgiye göre şimdiye kadar “Bassam” adlı bir kişiden haberleri olmadığı, kendisinin ve bir arkadaşının evlerinde yaptıkları aramalarda herhangi bir şüpheli duruma rastlanmadığı, şahsın bütün suçlamaları reddettiği ve İslam Devleti ile bir bağının olmadığını vurguladığı belirtiliyor.

Der Spiegel’in İslâm Düşmanlığı’nda sınır tanımayan tetikçi yayınlarına Avrupalı pek alışık olmasa da, Anavatan Türkiyeki okurlarımız benzer tetikçi yayınlara hem “Amerikancı İslâmcı” ve hem de “Amerikancı Sosyalist” yayın organlarından alışıktır.

Avrupa ve Avrupalı’nın korku ve panik havasından “tetikçi haberler”le faydalanmayı arzu eden Der Spiegel gibi yayınlar bir yana, Alman polisinin kaynağı “facebook” olan bu “ihbarcı yayınlar”ı esas alarak Müslümanların evlerini basmasına ne demeli? Alman istihbaratı ve polisi, Müslümanların aldıkları nefesi bile kontrol etmeye iten sebeplerin de Der Spiegel gibi “İslâm ve yabancı düşmanlığı”ndan kaynaklandığını söylersek, yanlış ifâde etmiş olmayız.

İslâm Düşmanlığı yapan Alman “çıracı”nın şahidi, İslâm Düşmanlığı yapan Alman “bozacı” hikâyesi…

 

“KARNAVAL KONVOYU”

Ağırlıklı olarak orta Almanya eyaletlerindeki şehirlerde, “eğlence” adı altında alenen sokaklarda gerçekleşen fuhuş partisi “Karnaval Konvoyu“, bugün ülkenin genelinde hissedileceği belirtilen “Razica” adlı Fırtına sebebiyle iptal edildi.

Batı hayat tarzının Almanya’daki sapkın örneklerinden söz konusu “karnaval”la ilgili ilk başta Mainz ve Münster şehirleri iptal kararı alırken, Düsseldorf, Duisburg, Dortmund ve diğer Kuzey Ren Vesfalya kentlerinden onlarcası ardı ardına konvoyların iptal edildiğini açıkladılar.

“Karnaval Konvoyu”nun en büyüğü ise her sene televizyondan naklen yayını yapılan Köln’de gerçekleşiyor.

Verilen bilgilere göre Köln’deki “karnaval” komitecilerinin işi inada bindirdikleri ve sınırlı da olsa, bu “parti”yi gerçekleştirmekte ısrar edip, harekete geçmişler.

Türkiye’de “özgürlük” adı altında Batı Hayat Tarzı’nın her türlü sapkınlığını savunan Kürtçü “Sosyalist” çevreler de, Almanya’daki bu karnavalda da yer almaktalar… Söz konusu karnavalın bir özelliği de, toplu fuhuş partilerinin sonrasında “kimin kimden” hamile kaldığının bilinmediği binlerce çocuğa gebe kalınması…

 

ADIMLAR Avrupa

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: