SALDIRININ FAİLİ, KUZEY ATLANTİK TERÖR ÖRGÜTÜ – NATO!

SALDIRININ FAİLİ, KUZEY ATLANTİK TERÖR ÖRGÜTÜ – NATO!

Bugün, akşam saatlerinde Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini hedef alan saldırı, Kuzey Atlantik Terör Örgütü’nün (NATO) saldırısıdır.

Süreç, 25 Mart 2015 tarihinde ADIMLAR’a düzenlenen bombalı saldırı ile başlamış ve bugüne gelmiştir.

Kuzey Atlantik Terör Örgütü, BOP Planının son safhasını gerçekleştirmek için, buna karşı durmaya çalışan bütün unsurları etkisizleştirmeye çalışmakta.

Suriye’de Etnik Kürtçü YPG’nin obüslerle vurulmasına “ilk önce saldırıları durdurun!” açıklaması yapan Batı gücü, Ordu içerisinde NATO karşıtı unsurların Amerikan kara gücünü vurmaya devam etmesine binaen, Ankara’da saldırıya geçmiştir.

Rus uçağını düşüren zihniyet, İsrail ve Amerikan planlarının tatbikçisi olarak, NATO ve Amerikan karşıtı hiçbir hareketi göz ardı etmeyerek onu yok etme gayreti içerisindedir.

Erdoğan-AKP Hükümeti başta olmak üzere, hiçkimse, bugün Ankara’da gerçekleşen saldırının, Türk Ordusu’nun harem-i ismetine (kozmik oda) yapılan saldırıdan daha büyük olduğunu iddia edemez! Türk Ordusu’nu 3-5 yeni yetme polise ve hava atmaya hevesli Savcılara teslim ederek elde ettikleri stratejik bilgileri Amerika’ya iletenlerin, buna sebeb olanların, bugünkü saldırıyı kınamaları ikiyüzlülüktür…

Bu saldırının birinci dereceden sorumlusu “Türkiye NATO toprağıdır” diyen BOP Eş-Başkanlarıdır!

Türk Ordusu’nu NATO’nun mayın eşeği konumuna getirmeye çalışanların, muhakkak ki bu saldırıda parmağı vardır.

NATO / Kuzey Atlantik Terör Örgütü, bölgedeki işbirlikçileri eliyle İslâm Temelli Direnişe operasyon yaparken, onları korumak için de, bizzat kendisi Ankara’da operasyon yapmaktadır.

“Türkiye NATO toprağıdır” diyerek Amerika’nın kucağında savaş çığırtkanlığı yapanlar, savaşın Ankara’ya gelmesi üzerine panik hâlinde açıklamalar yapıyorlar.

Daha önce ilan ettiğimiz şeyi yine açıkça ilan ediyoruz ki; bu BOPçuları, İsrail dostlarını, Amerikan müttefiklerini ve NATOcuları destekleyenler, ellerinde her ne iş varsa onları bıraksınlar, gidip Beştepe’ye mevzilensinler. Bundan sonraki günler, onların artık sokaklara çıkamayacağı günlerdir.

Artık iyice belli olmuştur ki, İslam Temelli gerçek Kurtuluş Savaşı bir zarurettir ve bu savaş sokaklarda verilecektir.

Bu Kurtuluş Savaşının hedefi de Kuzey Atlantik Terör Örgütü ve onun yerli işbirlikçileridir.

Bölücülerin, yalancıların ve hırsızların iktidardan uzaklaştırılmaları bu kurtuluş savaşının ilk zaferi olacaktır.

Kesinlikle inanıyor ve iddia ediyoruz ki, Anadolu’nun kurtuluşu, bölgemizde işgale ve sömürüye karşı Din-Vatan-Millet savunması yaparak savaşan yerel unsurlarıyla dost ve müttefik ilişkiler kurmasından geçmektedir.

On bin kilometre öteden gelip bölgemizi ve ülkemizi işgal eden Kuzey Atlantik Terör Örgütü, kesinlikle bizim dost ve müttefikimiz değil, Baş Düşmanımızdır!

İsrail bizim dost ve müttefikimiz olamayacağı gibi, bu Doğal Düşmana hiçbir muhtaçlığımız yoktur. Allah Kur’ân’da “Yahudileri dost edinmeyin!” buyururken, bizim Yahudi’yi dost edinenlere dost diye bakmamız hayâl bile edilemez.

Bu toprakların kaderi, bölgemizde işgale karşı Kurtuluş Savaşı veren yerel unsurları dost ve müttefik kabul eden yerel unsurların Kurtuluş Savaşı İradesi’ndedir.

Bu topraklara aidiyet hisseden, diniyle, tarihiyle hiçbir sorunu olmayan bu milletin şerefli evlâtlarının toparlanıp ayağa kalkma, düşmana dur deme zamanları gelmiştir.

Allah Resulü’nün ruhunu Malazgirt’te, Çaldıran’da, Mısır’da, Mohaç’ta, Viyana’da, İstanbul’da parıldatan Mehmetçik, Hristiyan-Yahudi Batı dünyasının askeri gücü Kuzey Atlantik Terör Örgütü’nün kendisine yaptığı bu saldırı karşısında ayağa kalkıp tekrar taarruza geçmeli.

NATO’culardan, İsrail dost ve müttefiklerinden, Amerika’nın stratejik ortaklarından, Hristiyan Kulübü AB’cilerden kurtuluyoruz.

Hemen şimdi!

 

YAPILMASI GEREKEN!

Senin düşmanına dost ve müttefik diyenin düşmanını müttefik kabul edebilirsin! Sen de onun baş düşmanını müttefik kabul et ve Arap Direnişine omuz ver!

Bu ahlâken de, hukuken de senin en tabiî hakkındır!

Ordu içerisindeki İsrailci-Amerikancı unsurların temizlenmesi, bu saldırıya karşı durulmasının ilk ve en önemli adımıdır. Ve bu adımın ilk hedefi de, toplumda Amerikan Düşmanlığı şeklinde mevcut olan Milli Öfke’yi Rusya’ya yönlendirmek için Rus uçağını vuranlardır. TSK içerisine sızmış bu NATO’cuları tesbit ve teşhir et.

– Amerikan Büyükelçisi derhal ülkeyi terk edecek!

– Hükümetin işgal üssü hâline getirdiği İncirlik hemen kapatılacak; Amerika ve Amerika kokan ne varsa vatan topraklarından söküp atılacak!

– Amerikan kara ordusu YPG’ye karşı göstermelik değil, gerçek bir savaş başlatılacak!

– Bölgede NATO’ya karşı direnen yerel unsurlar müttefik kabul edilerek, Türk ile Arap’ın arasına çekilen, AKP’nin himâyesinde inşâ edilen Erbil merkezli Siyonist Duvar yok edilecek!

– Anadolu’daki Bopçu, NATO’cu, İsrail müttefikleri hemen tutuklanacak!

 

ADIMLAR Fikir, Kültür, Siyaset Platformu

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: