SALDIRININ PLANLANDIĞI YER İNCİRLİK TERÖR ÜSSÜ!

SALDIRININ PLANLANDIĞI YER İNCİRLİK TERÖR ÜSSÜ!

AKP Başbakanı Davutoğlu, dün Ankara’da 28 kişinin hayatını kaybettiği saldırının failinin Suriye’den sızan bir YPG mensubu olduğunu açıklayarak, “Ankara saldırısının YPG ile irtibatı ortaya konmuştur” dedi.

”Şu anda olayın failleri konusu, tümüyle aydınlatılmış durumdadır” diyen Ahmet Davutoğlu gerçek faili gizleyen açıklamalar yapmakta.

Asıl fail Amerika’nın başını çektiği Kuzey Atlantik Terör Örgütü NATO’dur.

Amerika’dan “PYD bizim dost ve müttefikimizdir” açıklamaları geldikçe, Amerika’ya “sizin dostunuz biz değil miyiz?” diye sitem eden Hükümete bir mesaj da ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcü Yardımcısı Mark Toner’dan. Toner, PYD’ye verdikleri silahları iyi adamlara verdikleri”ni ifâde ettikten sonra, “silahların, bazen kötü adamların eline geçtiğinden de haberdar olduklarını” söyledi.

YPG’nin müttefiki Amerika

YPG’yi destekleyen Amerika

YPG’ye istihbarat, silah ve mühimmat veren Amerika’yken…

Buna rağmen, Ankara saldırının failleri nasıl oluyor da “tümüyle aydınlatılmış” oluyor?!

Fail ortada!

Saldırının asıl faili hala “sen, bizim dostumuz değil misin?” diye sitem ederek şımartarak cesaret verdiğin Amerika’dır!

Bu saldırının karşılığı, ilk olarak Amerika’nın Terör Üssü İncirlik’i kapatarak verilebilir.

Bunu yapmadan yapılacak bütün hamleler, bu saldırıyı, yine NATO lehine kullanmak şeklinde bir ihanete yol açar ve 14 yıldır süregelen ihanet listesini uzatır.

Olay tümüyle aydınlatıldı. Fail YPG” diyerek ve YPG’yi bahane ederek Suriye’ye girmek ve bu saldırıyı Rusya veya komşu bir diğer ülkeyle savaşmanın bahanesi kılmak da ayrı bir ihanettir.

Bu saldırının ne Suriye ve ne de Rusya ile doğrudan bir alâkası yoktur. Bu saldırının doğrudan doğruya İNCİRLİK Terör Üssü ile alâkası vardır!

“Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü” ile, Anadolu ile alâkası vardır!

Bu doğrudan doğruya İslâm Milleti’nin merkezi Anadolu’ya yapılmış bir saldırıdır!

YPG’yi (şimdilik top atışlarıyla da olsa) vuran vuruyor zaten. Sen, “siyasî irade” olarak üzerine düşeni yapmalısın.

Önce İşgal-Terör üssü hâline getirdiğin İncirlik’i kapatacaksın!

Yoksa Millî Öfke’ye liderlik edecek Vatansever İnananlar, İslâm Temelli Kurtuluş Savaşını önce içerideki İsrail-NATO dostlarını ve “Türkiye NATO toprağıdır” diyenleri vatan topraklarından tasfiye ederek, senin halâ sitem ettiğin Amerika ve NATO’ya karşı verecektir!

Ve bu, pek yakındır!

ADIMLAR Haber

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: