ZİHİN KONTROLÜ (TELEGRAM) ve BUNA KARŞI GELİŞTİRİLEN CİHAZLAR

ZİHİN KONTROLÜ (TELEGRAM) ve BUNA KARŞI GELİŞTİRİLEN CİHAZLAR

Zihin Kontrolü (TELEGRAM) etrafındaki teknolojik gelişmeler, bu sahada keşfedilen yeni icatlarla artık günlük haberlerde de karşımıza çıkan şekliyle “yeni icadlar”a mevzu olmakta. Bu çerçevede haberlerde de karşımıza çıkıyor. Bu çerçevede TV’lerin bu mevzudaki programlarından gazete haberlerine kadar birçok örnek verilebilir… Kitleler tarafından artık pek tabiî karşılanan bu yenilikler, aslında söz konusu teknolojinin mucidi ve uygulayıcısı Batılı iri devletlerle birlikte, Türkiye gibi, bu teknoloji gelişmelere dahil olmak isteyen “arkadan gelen” birçok ülkenin ortak toplantı ve buluşmalarının da gündem maddesidir.

Bu çerçevede, geçtiğimiz Kasım ayında Antalya’da gerçekleştirilen G-20 toplantısının özel oturumlarında “Dünya Beyin Haritalaması ve Tedavileri Bilimsel Zirvesi” adıyla muhtelif toplantılar gerçekleştirildiğini hatırlatalım. Türkiye’deki bir özel üniversitenin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantılar, Türkiye’deki uzmanların, söz konusu Batılı ülkelerdeki benzer araştırmaları yürüten meslektaşlarına, kaydettikleri ilerlemeleri ve yeni bakış açılarını aktardıkları sunumlara konu olmuştur.

Zihin kontrolü (TELEGRAM) ile ilgili gelinen noktaya dikkat çekmek için aşağıda bilgi ve belgeler ışığında, söz konusu “kontrol” faaliyetlerini icrâ edebilen yeni cihazlardan bahsedeceğiz.

MASER
Bengt_4Bu çerçevede Almanya’dan çarpıcı bir örnek olarak MASER isimli bir cihazı verebiliriz… Çıkış noktasını ve meşruiyetini “polislerin şüpheli sanıkları etkisiz hale getirmek”le ifâde eden ve bu gerekçeyle geliştirilen MASER adı verilen zihin kontrol cihazını, 2004 tarihinde Nölting Bengt isimli Biofizik uzmanı bir doktor icad etmiş. Dr. Bengt, Berlin’de bulunan patent bürosuna başvurarak, DE 10253-433 A1 2004.05.27 patent numarasıyla cihazı adına patentlemişdir.

Telepati ya da 16 yıldır bir çok yönüyle ve sistemli bir şekilde bu saldırılara maruz Sayın Salih Mirzabeyoğlu’nun ortaya attığı kavramla TELEGRAM diyebileceğimiz makineyi icad eden ve patentini alan Dr. Bengt Nölting’in MASTER cihâzı, 800 Km. uzaklığa kadar etkili olabiliyor. Amerika’nın başını çektiği HAARP projesi ve benzer projeleri yürüten Batılı ülkelerin silah sanayiinin de MASER etrafında bir didişme içerisinde olduklarını kaydetmeliyiz. Almanya’da patenti alınan bu cihazın dışında uzaktan zihin kontrolü sahasında en yoğun uluslararası çalışmaların yürütüldüğü ve benzer şekilde yüzlerce cihaza patent alınmış ülke elbette Amerika. Amerika, ayrıca konuyla ilgili kaleme alınan yüzlerce kitapla, Zihin Kontrolü literatürünü de elinde bulundurmakta.

Detaylı bir anlatım içeriği olan bu patentin genişce açıklamasına girmeden, bu cihazın neler yapabildiğini, aşağıdaki şemalarla verilen bilgilerden görebilirsiniz.

WHISPER
field-of-ghosts_2MASER, aslında muadili birçok cihaz yanında, Alman bir uzman tarafından geliştirilen bir yenisi. Bu ve buna benzer birçok Zihin Kontrolü cihazının geliştirildiği ve sürekli yenilendiği artık herkes tarafından biliniyor. Buna mukabil olarak Zihin Kontrolü’nden kurtulmak için de çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalarda bulunan birisi de Kanada’da yaşayan Prof. Dr. Michael Persinger’dir.

Prof. Dr. Persinger’in cihazına, İngilizcede “fısıldamak”, “hışırdamak”, “kulağına söylemek” ve “dedikodu yapmak” mânâlarında gelen WHISPER ismi verilmiştir. Persinger, Zihin kontrol cihazlarının insandaki olumsuz tesirini azaltacak WHISPER adını verdiği cihazı tanıtırken şöyle bir açıklamada bulunmaktadır:

“Zihin kontrolü için gönderilen sinyalleri önlemek mümkün değil… Bizim geliştirdiğimiz cihaz ise, beyne gönderilen sinyalleri dağıtmak, bu vesile ile beyne yapılan komutlardan bir nebzede olsa uzak kalmayı sağlamak… Fakat Zihin Kontrolünü uygulayanlar, bu sefer de insan vücudunda bulunan elektirik akımını kullanarak, saldırıya mahruz kalan kişinin vücudunda yanmalar meydana getiriyorlar.”

Prof. Dr. Persinger, tıpkı güreşte rakibin oyununu bozmak veya parad yaparak üstünlük sağlamak arzusu gibi, Zihin Kontrol cihazlarının insan beyninde oluşturduğu olumsuz etkilere karşı çözümler üretmek amacıyla beyne müdahale edebilen bir cihaz olarak Whisper stimülatörünü geliştirmiş… Konuyla ilgili araştırma yürüten uzmanların, anlaşıldığı kadarıyla, hedef alınan kişinin beynine dönük Zihin Kontrolü – TELEGRAM “saldırılarının tam olarak engellenebilmesinin mümkün olmadığı”nı düşünüyorlar ve bundan hareketle, telegram saldırılarının “beyindeki etkisini gidermek üzere beyne etki yapmaya” yönelik çalışmalar yürütüyorlar. Bu çerçevede icad ettikleri cihazlarla da, TELEGRAM saldırısının tesirlerini olabilecek en etkili “karşı saldırılar”la kırmayı amaçlıyorlar.

Alman Dr. Nölting Bengt ile geliştirdiği MASER cihazı ve bu çerçevede yürüttüğü çalışmaları bizzat kendisinden dinlemek için yaptığımız görüşme girişimlerinde, kendisinin 2009 yılında 47 yaşındayken şüpheli bir şekilde öldüğünü öğrendik. Bunu da alakaya değer bir not olarak ekleyelim.

Mustafa FİŞENGÇİ
Şubat 2016 – Duseldorf
Kaynak: Baran

***

Dr. Nölting Bengt‘ın 2004 yılında Almanya’da patentini aldığı MASER cihazının kullanım biçimlerini, kişi yada kişileri hedef alışındaki seçiciliğini (velev ki, kişi yada kişiler kalabalık bir grup içerisinde, çeşitli engellerin ardında bulunsun) gösteren şemalar:

 

abb-3

abb-4

abb-5

abb-6abb-7abb-8abb-9abb-10abb-11abb-12abb-1abb-2

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: