ANKARA’DA PATLAMA… SALDIRININ FAİLİ BELLİ!

ANKARA’DA PATLAMA… SALDIRININ FAİLİ BELLİ!

Ankara Kızılay Meydanı’nda yaklaşık bir saat önce patlama meydana geldi.

Saldırının bombalı araçla ve Güven Park’ın önündeki otobüs duraklarının hemen yanında gerçekleştiği gelen ilk bilgiler arasında. Saldırıda ölü ve yaralı sayısı hakkında henüz bilgi yok.

Saldırı, geçtiğimiz ay Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına karşı düzenlenen saldırı ile benzerlik göstermekte.

Önceki saldırı için söylediklerimizi tekrar etmek gerekirse, “Saldırının Faili, Kuzey Atlantik Terör Örgütü – NATO!”dur.

Bugün gerçekleşen saldırı Amerika’nın Terör Üssü İncirlik’te plânlanmış ve kendisine bağlı BOP Militanları tarafından gerçekleştirilmiştir.

Sistemli bir şekilde topraklarımıza yerleştirilen NATO, bugün, bölgedeki yerel işbirlikçi unsurları eliyle, masum insanlarımıza saldırmakta.

Sürekli “Türkiye NATO Toprağıdır” diyerek, Kuzey Atlantik Terör Örgütü’nün Anadolu’daki varlığını meşrulaştırmaya çalışan Hükümet, Ankara’nın göbeğinde “operasyon” gerçekleştiren İslâm-Türk düşmanı NATO militanlarının saldırısı karşısında, şu saat itibariyle sessizliğini koruyor.

Saldırıdan önce Amerika’nın Ankara Büyükelçiliği’nin resmi internet sitesinin “ABD vatandaşları için mesajlar” bölümünden Ankara’da olası bir tehdit olduğunu içeren güvenlik mesajı yayınlamıştı.

ADIMLAR Dergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: