TBMM’DE, BİR TANE DELİKANLI MÜSLÜMAN TÜRK YOK MU?!!

TBMM’DE, BİR TANE DELİKANLI MÜSLÜMAN TÜRK YOK MU?!!

Geçtiğimiz günlerde TBMM’de konuşma yapan HDP İstanbul Ermeni-Kürtçü vekili Garo Paylan, aralarında Taşnak Terör Örgütü liderlerinden Vramyan’ın da bulunduğu Ermeni terörstlerin fotoğraflarını kürsüden göstererek meydan okudu.

Konuşması sırasında MHP sıralarından “Asala’nın kurucuları onlar” gibi sesler çıksa da, Ermeni-Kürtçülerin vekili Paylan’ın İslâm-Türk düşmanlığını kürsüden rahat rahat kusması, Meclis’te bir tâne delikanlı Müslüman Türk vekili yok mu dedirtti.

Paylan’ın konuşması sonrasında oturumu yöneten AKP’li Meclis Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı’nın Paylan’ı hedef alarak yaptığı kısa konuşmada “tarihi tarihçilere bırakın” sözleri karşısında Ermeni-Kürtçülerin vekili “bu sözler bana mı?!” yollu meydan okuması dikkat çekti. Paylan’ın HDP sıralarından höykürmesi karşısında Bahçekapılı’nın “yok sizi kastetmedim” diye kıvırması, TBMM’yi işgal eden aşağılık-korkak zihniyeti göstermesi bakımından da ibret vericiydi…

Garo Paylan’ın konuşmasının ardından Ermenici-Kürtçü HDP sıralarına, söz konusu Ermeni bozguncuların fotoğrafları koyuldu.

Ermeni bozgunculuğunun, Sevr Kürtçülüğünün ve Büyük İsrail hedefinin yüzüncü yılında gerçekleşen bu ve benzeri çıkışlar, Ermeni-Kürtçü-Yahudi ittifakının İslâm-Türk düşmanlığında ne kadar şımartıldıklarını gösteren ibretlik sahnelerdir.

Konuşan İslâm-Türk düşmanı HDP’li bir Ermeni, konuşmasına izin verenler de (AKP-MHP-CHP) bu Ermenilerin yandaşlarıdır.

“Abdülhamitçilik” oynayan iktidar ve çevrelerinin, İslâmların Halifesi ve Türklerin Hakanı Sultan II. Abdülhamîd Hân‘a karşı suikast girişiminde bulunan bir çetenin bugünkü mensuplarının Ehl-i Sünnet Türk Milletinin gözünün içine baka baka sergilendiği bu şirret tavra Meclis’te ses çıkarmaması, hangi hesaplar ve plânlar içerisinde ortak olduklarını da göstergesidir.

Aşağıda izleyeceğiniz söz konusu videodaki görüntüler dahi Devletimizin işgal altında olduğunun delilidir. İşgalcilerin, Din-Vatan-Millet aleyhine yaptığı plânların merkez üssü ve emperyalizmin politikalarına nerede aracılık ettikleri; inleri belli!

Bu işgale son vermeden, gerçek bir Kurtuluş iradesinden bahsedilemez!

ADIMLAR Haber

49678 resized_68ba3-8fd39e97garo

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: