AKP’DEN CESARET ALAN YAHUDİ SALDIRIYOR: BBP GB. MUSTAFA DESTİCİ VE ALPERENLER GÖZALTINDA

AKP’DEN CESARET ALAN YAHUDİ SALDIRIYOR: BBP GB. MUSTAFA DESTİCİ VE ALPERENLER GÖZALTINDA

Geçtiğimiz gün Filistin’de Miraç Kandili‘ni Kudüs’te karşılamak için bir ziyaret gerçekleştiren Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve Alperenler İsrail’de gözaltına alındı.

BBP Medya’nın Twitter hesabından geçilen bilgilere göre, Yahudi Teröristler tarafından havaalanında BBP Genel Başkan Yardımcısı İlker KAYALIOĞLU ve bir çok partiliyi gözaltına alınması üzerine Genel Başkan Mustafa Destici’nin dava arkadaşları gelmeden ne pasaport kontrolüne ve ne de uçağa binmeye yanaşmayacağı şeklinde rest çektiği ve onun da gözaltınta tutulduğu bilgisi de yer alıyor:

BBP1

Dün İnstagram hesabından Filistin sokaklarında dava arkadaşlarıyla yürüdüğü bir fotoğraf paylaşan Mustafa Destici’nin Genel Başkanlığı’ndaki Büyük Birlik Partisi, fotoğrafın yanına şu mesajı paylaşmış:

KUDÜS TE BULUNAN MEDYA MENSUPLARINA HABER VERİLDİĞİ HALDE…

FEODAL AĞALARINDAN KORKARAK, ‘GÖRMEDİLER’

‘ Dün gece, Kudüs’te bulunan Türk ve Filistinli kardeşlerimizle Tarihi Kudüs sokaklarını ziyaret ettik.’

BBP2

 

Destici ve arkadaşlarının Amerikancı-İsrailci-AKP medyasının sansürüne karşı samimimyetle attıkları Adımlar, düşmanın -Yahudi’nin- “sahipsiz” görerek cesaretlendiği bir saldırganlık sonrasında Türkiye’nin gündemine oturacaktır!

Erdoğan-AKP İktidarının Büyük İsrail’i (Arz-ı Mevud) kurma çabaları bir yana, Yahudi’ye vatandaşlarımıza saldırmak için verdiği cesaret ayrıca dikkat çekiyor.

Bugün bu sahneler yaşanırken, herkes, kalkıp “Mavi Marmara” edebiyatı yapmadan, Yahudi’nin her fırsatta Türk vatandaşlarına düşmanlıklarını göstereceği gerçeğini kabul etmelidir. İsrail’i “dost ve müttefik” kabul eden Hükümete karşın Anadolu Ahâlisi, İsrail’i-Yahudi’yi daima DOĞAL DÜŞMAN bilmeye devam edecektir.

Başta Sayın Destici olmak üzere, Alperen kardeşlerimizin Çıfıt-Yahudi karşısında Gazaları mübarek olsun!

Konunun takipçisi olacağız.

ADIMLAR Dergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: